Reklama

Trwa II edycja konkursu „bizneSÓWKI”. Zgłoszenia do końca lutego

Data:

Do 28 lutego 2017 r. dorośli mieszkańcy Suwałk i uczniowie szkół mogą zgłaszać się do udziału w konkursie „bizneSÓWKI”. Finaliści uzyskają nagrody finansowe. Najlepszy pomysł otrzyma 12 tys. złotych.

Konkurs „bizneSÓWKI” organizowany jest przez prezydent Suwałk. Cel tego pomysłu skupiony jest wokół aktywizacji i pobudzania rozwoju suwalskiej przedsiębiorczości, w szczególności wśród młodzieży uczącej się w szkołach na terenie miasta i osób młodych do 35. roku życia, w szczególności absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatnich lat studiów, chcących uruchomić i rozwijać własne firmy w Suwałkach.

W konkursie obowiązują dwie kategorie, do których mogą zgłaszać się uczestnicy ubiegających się o nagrodę za biznesplan (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych – I kategoria) oraz uczestnicy ubiegających się o nagrodę za pomysł biznesowy (osoby pełnoletnie do 35 roku życia zamieszkujące w Suwałkach albo zameldowane czasowo lub na stałe w Suwałkach – II kategoria). W kategorii I uczniowie otrzymają nagrody w wysokości odpowiednio: 1 600 zł, 1 200 zł i 800 zł, zaś zwycięzca kategorii II może liczyć na nagrodę w wysokości 12 tys. złotych.

Osoba do kontaktu ws. konkursu bizneSÓWKI: Emil Sieńko, Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, tel. (87) 562 81 30, mail: esienko@um.suwalki.pl. Więcej na stronie UM w Suwałkach.

W tej edycji partnerami konkursu „bizneSÓWKI” są: 

Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak, który ufunduje laureatom konkursu nagrody finansowe w wysokości 1 100 zł (w II kategorii konkursowej 500 zł, w I kategorii konkursowej 200 zł).

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach, która laureatowi konkursu w II kategorii zapewni pakiet indywidualnego doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i pozyskiwania środków finansowych na rozwój firmy. Ponadto, najlepsi uczestnicy konkursu będą mieli możliwość ubiegania się o wsparcie dla nowo utworzonych firm w ramach prowadzonych przez FRP zwrotnych instrumentów inżynierii finansowej. Dla laureatów konkursu w I kategorii FRP zorganizuje spotkanie informacyjne na temat funduszy europejskich i ich znaczenia dla rozwoju przedsiębiorczości w ramach autorskiego projektu “Akademia Przedsiębiorczości”.

Izba Przemysłowo-Gospodarcza w Suwałkach, która przeznaczyła kwotę 1 200 zł na dodatkowe nagrody finansowe dla uczestników konkursu.

Firma RECMAN, która zwycięzcy II kategorii ufunduje kartę podarunkową o wartości 1000 zł. Karta podarunkowa do wykorzystania w salonach RECMAN będzie wyjątkowym upominkiem w kontekście profesjonalnego ubioru dla osoby rozpoczynającej swoją działalność gospodarczą.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., która przeznaczyła kwotę 800 zł na dodatkowe nagrody finansowe dla uczestników konkursu.

Suwalski portal informacyjny Suwałki24, który zwycięzcy II kategorii zaoferuje przeprowadzenie kampanii promocyjno-reklamowej na swoim portalu i w mediach społecznościowych o wartości do 3.000 zł.

VTS ufunduje zwycięscy II kategorii nagrodę w postaci szkolenia nt. tworzenia modeli biznesowych (o wartości ok. 4 tys. zł), a także zaoferuje możliwość coachingu biznesowego.

Patronem medialnym konkursu jest Dziennik Internetowy „Niebywałe Suwałki”.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Unikatowy kompleks cmentarzy może zostać pomnikiem historii. Wreszcie będzie tam porządek?

Stan kompleksu cmentarzy siedmiu wyznań w Suwałkach pozostawia wiele...

„Samochód dla ludu” wybierany najczęściej

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów rejestrowanych w...

Najlepsze pomysły biznesowe nagrodzone. Zwycięzca wygrał 7 tys. złotych (audio)

Do ścisłego finału konkursu "Biznesówki - ZaPARKuj swój biznes"...

Za nami augustowskie Mikołajce, przed nami Jarmark Świąteczny w Suwałkach

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, koniecznie zajrzyj na...
%d bloggers like this: