Reklama

Jest praca. KAN szuka pracowników do nowej hali w SSSE

Data:

- Reklama -

Około 30 osób chce zatrudnić spółka KAN w nowym centrum logistyczno-produkcyjnym w białostockiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W ubiegłym tygodniu w obiekcie ruszyły nowoczesne linie produkcyjne, do których maszyny zostały zakupione w zachodniej Europie. Spółka zwiększa zatrudnienie w związku z inwestycją, ale nie tylko.

– Ekspansja na nowe rynki zagraniczne skutkuje rosnącą liczbą zamówień, stąd decyzja o budowie nowej hali i zakupie nowych linii produkcyjnych, co z kolei wiąże się z zatrudnieniem pracowników do ich obsługi – mówi Jan Kaczan, wiceprezes KAN. – Z drugiej strony, ze względu na dużą ilość stałych zamówień, sukcesywnie prowadzimy nabór pracowników. Nie jest to więc tylko działanie sezonowe czy związane wyłącznie z jednorazowym projektem. Szukamy pracowników na stałe, w związku z intensywnym rozwojem spółki.

KAN rekrutuje ludzi na stanowiska: ślusarz-spawacz, ślusarz, operator pras krawędziowych, operator zgrzewarek, malarz proszkowy, pracownik montażu, operator wtryskarek oraz magazynier.

– Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w nowej hali, wyposażonej w nowoczesny park maszynowy i linie produkcyjne – dodaje Jan Kaczan.

W związku z aktywną ekspansją spółki na rynkach zagranicznych, KAN szuka również przedstawicieli handlowych ze znajomością języka angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego. Oznacza to, że pracownicy biurowi mają także szanse na miejsca pracy w spółce. Aktualna lista rekrutowanych stanowisk znajduje się na stronie internetowej KAN: www.kan-therm.comOsoby zainteresowane mogą przesyłać CV na adres: praca@kan.com.pl

Źródło: KAN

Grupa KAN z centralą w Białymstoku działa od 1990 r. i jest producentem oraz dostawcą nowoczesnych rozwiązań i systemów instalacyjnych KAN-therm. W grupie pracuje ok. 650 osób (w tym 120 za granicą), firma posiada też sieć oddziałów w Polsce oraz placówki w Niemczech, Rosji, Ukrainie oraz na Białorusi. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki. KAN-therm to optymalny i kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Firma z Suwałk w czołówce rankingu „Gazele Biznesu”

Drugie miejsce w województwie podlaskim w rankingu "Pulsu Biznesu"...

Ponad 48 mln złotych na inwestycje drogowe w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

W poniedziałek, 17 października w suwalskim Ratuszu odbyła się...

Kursy do Strefy Ekonomicznej wracają „na próbę”

Na początku maja informowaliśmy o interpelacji radnej Anny Ruszewskiej...

„Gazele Biznesu”: Va-Varuste z najlepszym wynikiem z Suwałk

"Gazela Biznesu" to firma, która działa nieprzerwanie od co...