Kobieta zmienną jest, ale dlaczego nie miałaby tego celebrować? Płeć piękną już 18 marca w Hotelu Velvet w Suwałkach czeka udział w wyjątkowym wydarzeniu, skierowanym do kobiet, prowadzonym przez kobiety i organizowanym przez kobiety. Festiwal Kobiecości będzie doskonałą okazją do wymiany opinii, a także do znalezienia inspiracji.

Festiwal Kobiecości stanowi odpowiedź na realizację potrzeb intelektualnych, estetycznych, emocjonalnych i… biznesowych kobiet z Suwalszczyzny. Oznacza to ni mniej, ni więcej tylko udział w spotkaniach, wykładach, prezentacjach, a także – w finale akcji „Metamorfozy”, do której zakwalifikowały się Alina i Ewa – panie całkowicie zmienią swój wizerunek na wiosnę. W tym postanowieniu będą je wspierać trenerka personalna i dietetyk Aneta Jarosz (Afita Fitness) oraz Marta Wysocka z Atelier Urody Gabinet Kosmetologiczny. Po serii treningów i zabiegów laureatki akcji „Metamorfozy” czekają jeszcze przyjemności w salonie fryzjerskim Metamorfoza, studiu Balea, studiu Rzęsoteka, butiku Chiara, Biuściastym Zakątku i salonie obuwniczym Sylwia oraz gabinecie Ostoya.

Będzie to już II edycja Festiwalu Kobiecości, zawierająca w sobie również rodzaj uczty – kulinarnej i muzycznej. Pod hasłem „Odyseja Kobiecości” organizatorki wydarzenia – Barbara Kacprzyk-Gnoza oraz Paulina Zalewska-Wójcik zabiorą uczestniczki w daleką i emocjonującą podróż w głąb siebie i swoich potrzeb.

Oficjalna strona wydarzenia: festiwalkobiecosci.pl

W programie: 

Ekspozycja prac artystycznych Joli Grabowskiej oraz Emilii Ułanowicz-Szarafińskiej, a także: warsztaty z psychodietetykiem Joanną Gerwel – „Sztuka świadomego jedzenia” oraz coachem Katarzyną Podurgiel – „Mapa Twoich Marzeń. Zamień marzenia w cele i realizuj je”.

Katarzyna Podurgiel – coach ICF, trener, pedagog. Absolwentka podyplomowych studiów coachingu na warszawskiej Uczelni Łazarskiego, pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Akademii Teatralnej we Wrocławiu. Prezes Fundacji Colors of Culture. Liderka i koordynatorka projektów rozwojowych dla kobiet i młodzieży organizacji pozarządowych oraz Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Niepoprawna optymistka, zafascynowana pracą z przekonaniami oraz rozwojem osobistym, kochająca sport i swoich synów.

Joanna Gerwel – łączy wiedzę i doświadczenie z zakresu psychologii oraz zdrowego odżywiania, aby przekazywać ją osobom poszukującym sposobów na zmienianie nawyków żywieniowych jak również w celu promowania roli świadomego jedzenia w życiu człowieka. Zdrowy styl życia, jak podkreśla, należy wypracowywać holistycznie – ćwicząc zarówno umysł, jak i ciało. Jedno z drugim połączone jest w sposób nierozerwalny i tylko kształtowanie tych dwóch płaszczyzn przynosi pozytywne i długotrwałe efekty.

W trakcie Festiwalu Kobiecości uczestniczki będą mogły zapoznać się również z ofertą wystawców, skorzystać z porad i konsultacji oraz wziąć udział w warsztacie „Tajemnice kobiecych sylwetek”, który poprowadzi Katarzyna Kobiela – stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu.

Katarzyna Kobiela – stylistka, trener dress codu oraz etykiety biznesu, konsultant w zakresie doradztwa personalnego oraz wizerunku ludzi biznesu, personal shopper. Prelegentka na konferencjach, autorka artykułów do gazet i portali internetowych o tematyce modowej i biznesowej. Łącząc kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w branży modowej, będąc aktywnym doradcą z zakresu stylizacji, posiada wysoko cenione umiejętności, które zapewniają jej klientom rozwój w zakresie wizerunku zarówno biznesowego jak i codziennego. Hołduje powiedzeniu Coco Chanel: „jeżeli rodzisz się bez skrzydeł, nie przeszkadzaj im wyrosnąć”. Wierzy, że bycia „in style” każdy może się nauczyć. To kwestia znajomości swojej sylwetki oraz stosowania cenionego w każdej dziedzinie umiaru.

Wydarzenie zakończy koncert zespołu M&T Trio. Będzie tez czas na tort i lampkę szampana.

Szczegóły wydarzenia w naszym kalendarzu.

INICJATYWA
PARTNERZY STRATEGICZNI
PARTNERZY WSPIERĄJĄCY
PATRON MEDIALNY
PARTNERZY MERYTORYCZNI
SPONSORZY METAMORFOZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj