Odyseja Kobiecości – ogromne zainteresowanie Festiwalem Kobiecości (foto)

0
1083

II edycja Festiwalu Kobiecości już za nami. W sobotę, 18 marca w Hotelu Velvet w Suwałkach mieszkanki Suwałk, Augustowa, Olecka i Ełku, a także Gdańska, Olsztyna i Malborka wybrały się w podróż do lepszego poznania własnego wnętrza, na spotkanie ze sztuką, smakami świata i nowymi trendami.

Na Festiwalu Kobiecości w tym roku zgromadziło się jeszcze więcej kobiet niż poprzednim razem. Frekwencja dopisała. Na uczestniczki czekało wiele atrakcyjnych ofert – aż 18 firm zaprezentowało swoją działalność na stoiskach. W realizację całego wydarzenia włączyło się jeszcze więcej podmiotów – około 50.

Tego dnia w Hotelu „Velvet” Emilia Ułanowicz-Szarafińska zaprezentowała fotografie z podroży na Kubę, zaś Jola Grabowska pokazała swoje prace. Na zakończenie zagrał zespół M.T.A. – Trio, tworzący muzykę improwizowaną, opartą na przeplatających się gatunkach. W trakcie Festiwalu Kobiecości uczestniczki odbyły interesujące i – jak się okazało potrzebne – warsztaty z coachem, z psychodietetykiem i stylistką.

Poniżej wybrane fotografie autorstwa Emilii Ułanowicz-Szarafińskiej:

Nie można nie zauważyć zaangażowania w realizację wydarzenia obsługi Hotelu „Velvet”. – W niezwykłą kulinarną podróż zabrał nas szef kuchni restauracji „Nova” w Hotelu „Velvet” – Wojciech Konikowski, który przygotował dania z całego świata – dodaje Barbara Kacprzyk-Gnoza, jedna z organizatorek Festiwalu Kobiecości, dodając, że wydarzenie na pewno doczeka się kontynuacji.

Więcej informacji na stronie: festiwalkobiecosci.pl

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

Leave a Reply