Reklama

Sebastian Cybulski w obsadzie „Szalonych nożyczek” w Dramatycznym

Data:

- Reklama -

Po ponad dwóch latach przerwy, do obsady „Szalonych nożyczek” powraca aktor Sebastian Cybulski. Spektakl Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku będzie można zobaczyć już 24, 25 i 26 marca.

Akcja przedstawienia rozgrywa się w salonie fryzjerskim „Szalone nożyczki”. To królestwo mistrza nożyczek i grzebienia Tonia Wziętego. Wynajmuje on lokal od Izabeli Richter – mistrzyni fortepianu. Momentem zwrotnym akcji jest mord, którego ofiarą pada Izabela Richter. Zwłoki zostają znalezione w mieszkaniu pianistki, mieszczącym się nad salonem fryzjerskim. Podejrzenie pada na Toniego, personel zakładu i przebywających w nim klientów. Okazuje się, że w tej grupie są dwaj policjanci, którzy natychmiast podejmują śledztwo. Jaki będzie jego wynik? Kto zabił? O tym zdecyduje… publiczność.

„Szalone nożyczki” to spektakl oparty na interakcji pomiędzy sceną a widownią, pomiędzy aktorami a publicznością, która słuchając zeznań podejrzanych osób i analizując przebieg akcji, ustala końcowy werdykt.

Premiera przedstawienia odbyła się 13 maja 2007 roku. Od prawie 10 lat „Szalone nożyczki” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów Teatru Dramatycznego. Do obsady spektaklu powraca Sebastian Cybulski – aktor teatralny i filmowy, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi.

– Po każdej zimie, każdy z utęsknieniem wyczekuje wiosny, żeby odtajać i nabrać energii. Tegoroczna wiosna będzie dla mnie niebywale energetyczna, ponieważ po chwilowej rozłące z Toniem Wziętym, powracam na deski Teatru Dramatycznego w Białymstoku, i piszę o tym z dużą radością, ponieważ ten spektakl to nie tylko dobra zabawa dla widzów, ale i dla mnie to wielka przyjemność zagrać ponownie na scenie u boku Ewy Palińskiej, Agnieszki Możejko-Szekowskiej, Marka Tyszkiewicza, Krzysztofa Ławniczaka i Piotra Szekowskiego. „Szalone Nożyczki” to bardzo przewrotna komedia, która wymaga od aktorów niebywałej czujności i improwizacji, czyli tego co uwielbiam w tym zawodzie najbardziej – mówi Sebastian Cybulski.

Spektakl można obejrzeć: 24 marca o godz. 20.30, oraz 25 i 26 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie: 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy), 20 zł (szkolny, studencki oraz dla doktorantów) oraz 5 zł (bilet dla osób bezrobotnych) dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej: dramatyczny.pl/bilety.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl „Szalone nożyczki” w dniu 24 marca o godz. 20.30 w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Kto jest autorem sztuki „Szalone nożyczki”? Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem – do rezerwacji) prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Wygrywa osoba, która najszybciej udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcę o zasadach odbioru nagrody poinformujemy w mailu zwrotnym.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Z regionu: Rail Baltica – coraz bliżej wygodnych podróży z Białegostoku i Łap

Szybkie i bezpieczne podróże pociągiem oraz lepszy dostęp do...

Z regionu: Zbuduj niesamowitą maszynę i wygraj indeks na Politechnikę Białostocką

Liczą się kreatywność, ciekawe zastosowania zasad fizyki oraz pasja...

Białystok – miasto, które daje satysfakcję

Białystok to najlepsze polskie miasto - tak wynika z...