Reklama

Uwaga, nastąpi całkowite zamknięcie ul. Północnej i zmiana w kursowaniu autobusów

Data:

- Reklama -

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z rozbudową ulic Kolejowej i Północnej w Suwałkach wraz z modernizacją parku, od dnia 13 marca 2017 r. od godz. 07:00 nastąpi całkowite zamknięcie ul. Północnej (na odcinku od ul. Kolejowej do posesji nr 18) w Suwałkach.

W związku z planowanym zamknięciem ul. Północnej nastąpią również zmiany w kursowaniu autobusów Komunikacji Miejskiej.

Zamknięcie ulicy ma związek z realizacją zadania pn. „Rozbudowa ulic Kolejowej i Północnej w Suwałkach wraz z modernizacją parku”. Przy inwestycji będą prowadzone m.in. następujące roboty: budowa kanalizacji deszczowej, budowa sieci kanalizacji sanitarnej, budowa oświetlenia ulicznego oraz sieci telekomunikacyjnej, budowa chodników dla pieszych, ciągu pieszo-rowerowego oraz ścieżki rowerowej, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, trawników oraz budowa nowej jezdni na odcinku od ul. Świerkowej do ul. Wileńskiej. W ramach inwestycji modernizację przejdzie również park przy ul. Kolejowej. Wykonane zostanie oświetlenie, chodniki dla pieszych, wykonane będą trawniki, ustawione ławki parkowe oraz śmietniczki.

Cała inwestycja pochłonie ponad 2,6 mln zł, a prace zgodnie z przetargiem mają zostać zakończone do 30 września 2017 r. jednak wykonawca deklaruje, że skróci ten czas o 20 dni.

Informacja na temat zmiany rozkładu jazdy poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Autobusy elektryczne najwcześniej w 2025 roku

Na razie zakup nowego taboru - autobusów elektrycznych i...

Od lutego zmiany w rozkładzie

Od 3 lutego zmieni się rozkład jazdy suwalskich autobusów...

Suwalska Liga Bowlingowa

  Suwalska Liga Bowlingowa. Sudowia była bezkonkurencyjna Sudowia zdominowała siódmą edycję...