Reklama

Zbliża się kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Co na Suwalszczyźnie?

Data:

- Reklama -

Druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, organizowana przez Polską Organizację Turystyczną, odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. Na Suwalszczyźnie dominują 50-proc. obniżki cen noclegów w hotelach i pensjonatach.

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Wśród wybranych ofert na Suwalszczyźnie większość dotyczy noclegów za pół ceny. W tym terminie zapraszają: Apartamenty Gościnne w Szczebrze, Folwark Hutta koło Suwałk, Ośrodek Turystyczny Kukle, Pokamedulski Klasztor w Wigrach, Wigierski Park Narodowy (pokoje gościnne) oraz suwalskie hotele: Hotel Loft 1898, Hotel Logos, Hotel Velvet. Oferty z województwa podlaskiego obejmują także pobyt nad Biebrzą i w Augustowie – Hotel Warszawa lub wycieczkę za pół ceny po Suwalszczyźnie w dn. 1 kwietnia.

Wszystkie oferty z regionu można znaleźć na stronie akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Szachiści walczą w Memoriale Ireny Warakomskiej. W puli nagród 100 tys. złotych

Rozpoczęła się siódma edycja Międzynarodowego Memoriału Ireny Warakomskiej, który...

Pieniądze szczęście dają: Joanna Przetakiewicz-Rooijens w Suwałkach

Pieniądze, a właściwie ich brak, często stają się przyczyną...

Zbliża się Forum Biznesowe Pogranicza. Gościem m. in. prof. Jerzy Buzek (audio)

Jak prowadzić biznes w czasach niepewności, pandemii, ciągłych zmian...

Muzyka, film i ułani – zaplanuj wolny czas

Zachęcamy do zaglądania do naszego kalendarza, w którym publikujemy...