Diamenty Forbesa to nagrody dla firm, które w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Nagrody w edycji 2017 otrzymały między innymi firmy: Supros z Bakałarzewa i Meliorex z niewielkiej Szkocji. Przypomnimy, Diamentem Forbesa 2013 nagrodzona została spółka Reso Europa Service.

W rankingu Diamenty Forbesa 2017 wyróżnione zostały firmy, które w latach 2013 – 2015 najszybciej zwiększały swoją wartość.

Jak informuje organizator konkursu – w gronie największych spółek z regionu podlaskiego (z przychodami powyżej 250 mln złotych) najszybciej rosła wartość firm: Supros Sp. z o.o. z Bakałarzewa – spółka, która w 2015 roku osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 277 226 812 zł, Pronar Sp. z o.o. (Narew), Auto Idea Sp. z o.o. (Białystok).

Najszybciej rosnącymi firmami średnimi (przychody od 50 do 250 mln zł) były: Electrum Sp. z o.o. z Białegostoku, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. ze Szkocji (przychody ze sprzedaży w 2015 r. – 78 922 595 zł), Kalter Sp. z o.o. z Białegostoku.

Wśród spółek małych (przychody od 5 do 50 mln zł) najszybciej swoją wartość zwiększały: Promostal Sp. z o.o., Handan Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk Spółka Jawna, Centrum Badawczo Analityczne Mleka Sp. z o.o.

Na liście wyróżnionych z województwa podlaskiego znaleźć można również firmy z Suwałk: VICZIUNAI POL SP. Z O.O., PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO SP. Z O.O., PADMA ART SP. Z O.O.

Szczegóły na stronie Diamenty Forbesa 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj