Reklama

Pomóż włosom. Co radzi trycholog Dominika Urszula Kownacka? (audio)

Data:

- Reklama -

Od dawna wiadomo, że z włosa można „wyczytać” chorobę. Wypadanie włosów to pierwszy sygnał ostrzegawczy. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej udać się do trychologa, który doradzi, w jaki sposób prawidłowo pielęgnować włosy i skórę głowy, i co zrobić, aby rozwiązać problemy z włosami.

Konsultacje ze znaną trycholog Dominiką Urszulą Kownacką odbyły się w ostatnią sobotę, 1 kwietnia w Salonie L’Oreal Professionnel i Barber Shopir X-Cut w Suwałkach, ul. Dwernickiego 13. O kolejnym spotkaniu ze specjalistką, zaplanowanym jeszcze w tym miesiącu, poinformujemy na naszej stronie.

Włosy to ozdoba. Jak więc dbać o ten atut? Na złą kondycję włosów i skóry głowy może mieć wpływ wiele czynników – problemy zwykle związane są z nieprawidłową dietą, hormonami, nieodpowiednimi kosmetykami do pielęgnacji, ale i zanieczyszczeniami środowiska lub czynnikami, z którymi stykamy się w pracy zawodowej. Okazuje się, że nawet rozpowszechnione ostatnio olejowanie włosów może nam poważnie zaszkodzić. Nie wspominając o stresie lub przyjmowanych środkach farmakologicznych.

Czym dokładnie zajmuje się trycholog? W jaki sposób przeprowadza konsultacje? Czy trzeba obawiać się wywiadu trychologicznego? O szczegółach związanych z pracą trychologa opowiada Dominika Urszula Kownacka z Centrum Trychologii w Warszawie.

Urszula Dominika Kownacka od wielu lat specjalizuje się w dziedzinie trychologii. Dzięki wieloletniej pracy i uczestnictwu w wielu sympozjach dermatologicznych poznała tajniki swojej wąskiej specjalizacji. Jej terapie słyną wśród osób zgłaszających się do Centrum Trychologii w Warszawie jako spektakularne uzupełnienie pracy dermatologów. Wyjątkowe sukcesy w pracy przyniosły jej dużą sympatię i popularność. To ekspertka zapraszana do programów telewizyjnych i audycji radiowych, znana m.in. z Dzień Dobry TVN, Pytania na Śniadanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Chciałabym zobaczyć wszystkie „światy”. Wywiad z Anetą Stabińską, fotografką z Sejn

Aneta Stabińska swoją wieloletnią pasję zmieniła w zawód, ostatnio...

Warszawa bez mięsa – czy Suwałki mogą być następnym miastem?

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o raporcie organizacji...

Unikatowy kompleks cmentarzy może zostać pomnikiem historii. Wreszcie będzie tam porządek?

Stan kompleksu cmentarzy siedmiu wyznań w Suwałkach pozostawia wiele...

„Samochód dla ludu” wybierany najczęściej

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów rejestrowanych w...