Reklama

Cruz jako Królowa Hiszpanii – pokaz filmu w Kinie konesera

Data:

- Reklama -

„Królowa Hiszpanii” wyszła spod ręki Fernanda Trueby, hiszpańskiego reżysera i laureata Oscara za „Belle époque”. W głównej roli występuje nie kto inny jak Penélope Cruz, również nagrodzona Oscarem. O tym, czy z takiego zestawienia wynika podwójny blask, przekonamy się już we wtorek, 20 czerwca o godz. 17.45 w Cinema Lumiere w Suwałkach.

„Królowa Hiszpanii” to historia o hollywoodzkiej gwieździe filmowej (w tej roli Penélope Cruz), która wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów – na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.

Dialogi i humor sytuacyjny to najmocniejsze punkty tej zabawnej farsy na Hollywood i jego wielkie gwiazdy, Hiszpanię lat 50. i jej wielkiego generała Franco. Penélope Cruz, która zagrała w obrazie główną rolę, błyszczy w nim i chociaż każe nam na siebie czekać aż 30 minut, to warto, bo od tego momentu tak naprawdę zaczyna się ten film. Anna Pietras, Interia.pl, Film

Kadr z filmu „Królowa Hiszpanii”, materiały promocyjne.

Patronem medialnym cyklu „Kino konesera” w CINEMA LUMIERE” jest portal „Niebywałe Suwałki”.

Aby wygrać 2 pojedyncze bilety na pokaz filmu „Królowa Hiszpanii” w „Cinema Lumiere”, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W dwóch filmach Fernanda Trueby Penélope Cruz gra aktorkę, która przybywa do Europy w celu realizacji filmu. Jakie to filmy i jaką postać gra Penélope Cruz? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl do środy, 14 czerwca do godz. 16.00. Zwycięzców wylosujemy – otrzymają maile z informację zwrotną na temat zasad odbioru nagród. Konkurs zakończony. Bilety wygrały: Marzena Łaskowska i Małgorzta Czerucka.

Pokaz filmu „Królowa Hiszpanii” w cyklu „Kino konesera” w Suwałkach

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„Patrz, jak kręcą” w Kinie konesera. Wygraj bilety

Reżyser Tom George bierze na warsztat opowieść kryminalną -...

„IO” Jerzego Skolimowskiego, polski kandydat do Oscara, wkrótce w Cinema Lumiere

„IO” to zapierająca dech w piersiach odyseja, porywające kinowe...

Po wakacyjnej przerwie powraca „Kino konesera” – „Vortex”

"Vortex" w reżyserii Gaspara Noé w Cinema Lumiere w...

„Johnny” – film o Janie Kaczkowskim pod koniec września w Cinema Lumiere

Od 23 września w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...
%d bloggers like this: