Reklama

„Kinogranie” z DJ-ami i Alicją. Wygraj karnet na przegląd muzyczno-filmowy w Augustowie

Data:

- Reklama -

Filmowo-muzyczne wydarzenie lata, czyli IV KINOGRANIE – Przegląd Filmów o Tematyce Muzycznej rozpocznie się już 28 czerwca i potrwa do 2 lipca. Czwartego dnia wydarzenia organizatorzy zapraszają na wieczór z DJ-ami Błażejem Malinowskim i Modvsem oraz niemy seans filmu „Alicji w Krainie Czarów” z 1915 roku.

Gospodarzem „Kinogrania”, wzorem lat ubiegłych, będzie Ryszard Jaźwiński, dziennikarz filmowy z radiowej „Trójki”, swoją obecność zapowiedzieli również: Piotr Stelmach (dziennikarz muzyczny i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia) i Michał Oleszczyk (krytyk filmowy, dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni w latach 2013-2017).

Prócz spotkań z filmem, uczestnicy tegorocznego „Kinogrania” mogą liczyć na porządną dawkę muzyki – w trakcie wydarzenia wezmą udział w koncertach Agi Zaryan (jazz) oraz zespołu „Ballady i Romanse” (na pokładzie statku Sajno siostry Wrońskie zagrają utwory pochodzące ze ścieżki dźwiękowej filmu „Córki Dancingu”).

Przedostatnim filmowym akcentem będzie pokaz filmu wraz z muzyką na żywo, który odbędzie się na Rynku Zygmunta Augusta w dniu 1 lipca 2017 o godz. 21:30. O pozytywny odbiór „Alicji w Krainie Czarów” zadbają: Błażej Malinowski oraz Modvs.

Błażej Malinowski to muzyk, dziennikarz radiowy, producent, dj, aktywnie wspierający warszawska scenę muzyki techno, kolekcjoner płyt oraz wszelkich przedmiotów z potencjałem dźwiękowym. W pracy twórczej oscyluje wokół takich gatunków jak dub-techno, deep-techno techno czy ambient. Współtwórca projektu Fűnfte Strasse, który obejmuje audycję radiową oraz cykliczne imprezy. Związany także z WEF Rec. oraz Minicromusic Rec.

Modvs pochodzi z północnej Anglii. Aktualnie mieszka i tworzy w miejscu chyba najbardziej sprzyjającym rozwojowi sceny techno, czyli w Berlinie. Jego muzykę, w wielkim skrócie, można opisać jako głęboką i mroczną elektronikę, pełną ekspresji i tajemniczości zarazem…

Cennik Kinogrania: bilet na jeden film – 13 zł; karnet na wszystkie projekcje – 40 zł (5 filmów); karnet na 28 VI (2 filmy) – 20 zł; karnet na 2 VII (2 filmy) – 20 zł; karnet na wszystkie wydarzenia Kinogrania (5 filmów, 2 koncerty) – 120 zł – Imienny. Koncert Aga Zaryan – 50 zł; koncert Ballady i Romanse (statek)- 40 zł.

Szczegółowy program KINOGRANIA poniżej – w naszym kalendarzu.

IV Kinogranie – przegląd filmów o tematyce muzycznej w Augustowie

Przez kolejne tygodnie, aż do poniedziałku, 26 czerwca będziemy publikować artykuły dotyczące programu tegorocznego przeglądu w Augustowie. W każdym artykule opublikujemy pytanie konkursowe (w sumie 4 pytania). Aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie karnet na wszystkie wydarzenia KINOGRANIA, wystarczy „zalajkować” i udostępnić na swoim profilu społecznościowym każdy z artykułów, a po opublikowaniu ostatniego tekstu i pytania, przesłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl ze wszystkimi odpowiedziami oraz ze swoim imieniem i nazwiskiem (maile przesyłane na adres redakcji prze zakończeniem konkursu, nie zostaną uwzględnione podczas losowania). Losowanie odbędzie się 27 czerwca (dzień po publikacji ostatniego tekstu) przed godz. 10.00, tego dnia poinformujemy zwycięzcę o zasadach odbioru nagrody.

Dziś publikujemy pytanie nr 3: W jakim jeszcze filmie zagrała tytułowa Alicja, czyli Viola Savoy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Integracja i muzyka

Ten tydzień przyniesie głównie spotkania i opowieści, choć w...

Trwa Augustów is the Future Festival (fotorelacja z koncertów)

Świat muzyki i piękno natury razem tworzą harmonię, która...

Motoemocje i muzyka

Zachęcamy do zapoznania się ze zbliżającymi się wydarzeniami -...

Majówkowe atrakcje

Co prawda dopiero poniedziałek, ale już warto zajrzeć do...