Reklama

Podróż samolotem – gdzie możesz zostawić swój samochód na czas jej trwania?

Data:

- Reklama -

Wiele osób lubi dojeżdżać na lotnisko swoim samochodem, bowiem jest to dla nich najwygodniejsza opcja transportu. Dzięki temu, po przylocie mogą po prostu wsiąść do swojego pojazdu i wrócić nim do domu, a nie np. płacić za taksówkę, czy też męczyć się komunikacją miejską. Niemniej jednak, główne pytanie, jakie stawiają sobie osoby, które niebawem lecą samolotem to takie, które dotyczy tego, gdzie zostawić samochód na czas wylotu?

Parkingi niestrzeżone 

Niestety, sporo osób popełnia taki błąd, że zostawia auto na niestrzeżonym parkingu, który znajduje się gdzieś nieopodal lotniska. Prawda jest taka, że może się okazać, iż samochodu albo tam po przylocie nie będzie, albo też może zostać zdewastowany. Oczywiście są to skrajne przypadki, niemniej jednak, jeśli jakieś auto stoi na parkingu od kilku dni, to złodzieje zaczynają się nim interesować.

Zatem jaka opcja będzie w tym wypadku najlepsza? Czy lepiej już zostawić auto w domu i wybrać się na lotnisko np. taksówką?

Profesjonalne parkingi przy lotniskach 

Niekoniecznie, bowiem bardzo często wykorzystywane są przez klientów parkingi strzeżone przy lotniskach, takie jak choćby modlinparking.pl. Dzięki temu nie trzeba się tam martwić o swoje auto, bowiem jest ono bezpieczne przez całą Twoją podróż. Po przylocie możesz po prostu udać się na parking i pojechać sobie do domu. Przyznasz, że jest to znacznie lepsza opcja, niż to, aby męczyć się komunikacją miejską, czy też zamawiać drogie taksówki.

Postój na takich parkingach nie kosztuje wiele, bowiem często koszty postoju do 14 dni to nieco ponad 100 zł, co jest naprawdę atrakcyjną ceną. Trzeba przecież zauważyć, że parkingi tego rodzaju są stale strzeżone i dodatkowo bardzo mocno obłożone kamerami od monitoringu, więc stróż ma podgląd na to, co się dzieje na bieżąco.

Nie ryzykuj 

Przyznasz, że koszty są naprawdę małe i nie warto jest ryzykować, że Twojemu pojazdowi coś się stanie podczas, gdy Ty będziesz w podróży? Warto zatem zorientować się, czy w okolicy Twojego lotniska nie ma tego rodzaju parkingu i właśnie tam pozostawić swój pojazd. Jeśli masz wątpliwości, to warto jest jeszcze dodatkowo dopytać o to, jakie konkretnie zabezpieczenia ma parking, aby mieć pewność, czy na pewno będziesz mógł spać spokojnie. Jesteśmy jednak pewni, że podejmiesz najlepszą decyzję dla siebie i niebawem zdecydujesz się spróbować z takich możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Polsko-litewska współpraca po raz trzeci

Na dzień 17 stycznia przypada rocznica utworzenia Ochotniczych Sił...

Rozmawiali o kryzysie migracyjnym na granicy Białorusi z Unią Europejską (audio)

Migranci na granicach, procedura push-backu, ranni żołnierze w czasie...

Suwalskie inwestycje z lotu ptaka (foto)

To trzecia odsłona prezentacji inwestycji z lotu ptaka –...

Moto Show w sierpniu na suwalskim lotnisku

Stuningowane ciężarówki, zawody na 1/4 mili, przeloty helikopterem, drifting...