Reklama

Uwaga, utrudnienia na suwalskich drogach

Data:

- Reklama -

Wydarzenia artystyczne i trwające remonty w najbliższych kilku dniach spowodują nieco zamieszania na suwalskich ulicach. Sprawdź zmiany w rozkładzie jazdy autobusów i dowiedz się, którymi ulicami nie przejedziesz.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach Spółka z o.o. informuje, że w związku z imprezą plenerową Jarmark Kamedulski w dniu 05.08.2017 r. nastąpią zmiany w kursowaniu niżej wymienionych linii: „11” – Północna/Os. Kamena – Warszawska/Poznańska, Różana, Świerkowa, Nowomiejska, Pułaskiego, Kowalskiego, Reja, Bulwarowa, Em. Plater, Hamerszmita, Mickiewicza, Bakałarzewska, Filipowska i dalej wg rozkładu jazdy; „11” – Warszawska/Poznańska – Północna/Os. Kamena, Raczkowska, Powstańców Wielkopolskich, Grunwaldzka, Filipowska, Bakałarzewska, Mickiewicza, Hamerszmita, Em. Plater, Bulwarowa i dalej wg rozkładu jazdy; „19” – Północna/Os. Kamena – Wojska Polskiego II/pętla; Różana, Świerkowa, Nowomiejska, Pułaskiego, Kowalskiego, Reja, Dwernickiego, Noniewicza, Wigierska i dalej wg rozkładu jazdy, powrót bez zmian; „21” –Północna/Os. Kamena – Poddubówek, Różana, Świerkowa, Nowomiejska, Pułaskiego, Kowalskiego, Reja, Dwernickiego, Noniewicza, Wigierska i dalej wg rozkładu jazdy, powrót bez zmian.

Dodatkowo od dnia 4 sierpnia 2017 r. od godz. 23:00 do dnia 6 sierpnia 2017 r. do godz. 06:00 zostaną zamknięte dla ruchu drogowego: ul. T. Kościuszki (na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza i ul. L. Waryńskiego do skrzyżowania z Placem Marszałka J. Piłsudskiego); ul. A Mickiewicza (na odcinku od skrzyżowania z ul. Ks. K. A. Hamerszmita do skrzyżowania z ul. T. Kościuszki); parkingi przyległe do wyłączonych odcinków ulic: T. Kościuszki, A. Mickiewicza i parking przy ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej długości Parku Konstytucji 3 Maja) w Suwałkach. Ponadto w dniu 6 sierpnia 2017 r. od godz. 06:00 do godz. 17.00 zostanie zamknięty parking przy ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej długości Parku Konstytucji 3 Maja) w Suwałkach. Objazd będzie odbywał się ulicami: Gen. J. Dwernickiego – T. Noniewicza – Wigierska – E. Plater – Ks. K. A.l Hamerszmita – A. Mickiewicza – Zarzecze – 24 Sierpnia w Suwałkach.

W dniu 5 sierpnia 2017 r. w godz. 11:30 – 12:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na następujących ulicach: E. Plater (wymarsz spod bloku nr 30) – Ks. K. A. Hamerszmita – Plac Marszałka J. Piłsudskiego – T. Kościuszki (do Parku Konstytucji 3 Maja) w Suwałkach.

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z budową ulicy Krzywólka w Suwałkach nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Planowany termin rozpoczęcia prac: 01.08.2017 r. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania, przepraszamy za utrudnienia. Przebudowa ul. Krzywólka w Suwałkach potrwa do 31 sierpnia 2018 roku, chociaż wykonawca zadeklarował, że skończy ją 90 dni wcześniej. Drogę wybuduje firma Strabag za 5 729 925,76 zł.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Utrudnienia na suwalskich drogach

Trzy dni według planów potrwają prace związane z wymianą...

Jak przygotować się do wiosennego remontu?

Wiosna to czas, kiedy wielu z nas myśli o...

Remonty na os. Kamena

Remont boiska, kamery, nakładka asfaltowa na ul. Północnej i...

Remontuj z głową, czyli jak przetrwać remont, nie ogołacając portfela

Remontujemy - na niewielką skalę odświeżając ściany poprzez malowanie albo...
%d bloggers like this: