Reklama

Aktor Mikołaj Krawczyk odwiedził Suwałki – bo zdrowie i pomaganie jest trendy

Data:

- Reklama -

Mikołaj Krawczyk włączył się w ostatni piątek, 18 sierpnia w akcję charytatywną, połączoną z promocją zdrowego stylu życia, która odbyła się na terenie sklepu „Avocado” w Suwałkach. Tym razem wcielił się w niecodzienną rolę – był kasjerem.

Dzień Zdrowego Trybu Życia to inicjatywa, dzięki której Avocado połączyło siły z Fundacją „Pomaganie jest trendy”. Robert Różycki, który obok Joanny Juchniewicz i Kariny Witkowskiej „stworzył” pomysł na sklep ze zdrową żywnością „Avocado” tłumaczył, na czym polega inicjatywa.

– Fundacja Pomaganie jest trendy zmierza w tym samym kierunku, co my. Nie myślą tylko o sobie, ale też o innych – chcą pomagać ludziom. Ten, kto korzysta z produktów ze znaczkiem Babu, wspiera potrzebujących – powiedział podczas akcji.

„Avocado” to marka, której celem jest promocja zdrowych nawyków i zachęta do korzystania z naturalnych produktów. Asortyment sklepu jest bardzo bogaty, złożony nie tylko z żywności, ale też kosmetyków opartych na naturalnych składnikach – klienci, którzy odwiedzą sklep przy ulicy ks. Jerzego Zawadzkiego w Suwałkach (Serce Suwałk) znajdą tam niemal wszystko, czego potrzebują. Nie będą musieli czekać na zamówienie produktów. W dodatku obsługa sklepu chętnie im doradzi – pracują tam ludzie, którzy mają świadomość na temat tego, jak trzeba się żywić, aby być zdrowym, silnym i czuć się dobrze.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Unikatowy kompleks cmentarzy może zostać pomnikiem historii. Wreszcie będzie tam porządek?

Stan kompleksu cmentarzy siedmiu wyznań w Suwałkach pozostawia wiele...

„Samochód dla ludu” wybierany najczęściej

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów rejestrowanych w...

Stacja Pogodne Suwałki – impreza plenerowa

Stacja Pogodne Suwałki to impreza cykliczna, której dla większości...

Za nami augustowskie Mikołajce, przed nami Jarmark Świąteczny w Suwałkach

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, koniecznie zajrzyj na...
%d bloggers like this: