Reklama

Anna Wojciechowska i Małgorzata Makowska w finale „Seniorzy w akcji”

Data:

- Reklama -

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności ogłosiły po raz dziesiąty ogólnopolski konkurs „Seniorzy w akcji” Inkubator + dotacje na działania społeczne osób starszych i inicjatywy międzypokoleniowe. Krzywe koło Suwałk również skorzysta z tego działania.

Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które mają pomysł na projekt społeczny, chcą pracować nad jego rozwojem i zrealizować przy wsparciu ekspertów, doświadczonych animatorów i uczestników programu.

Konkurs realizowany jest w formule inkubatora – stwarzamy przestrzeń do dopracowania i rozwijania pomysłów zgłoszonych na konkurs poprzez cykl warsztatów, wizyty studyjne oraz wsparcie trenerów z Sieci Latających Animatorów Kultury i Socjologów (warsztaty, konsultacje).

Na konkurs wpłynęło 255 listów intencyjnych. Komisja konkursu „Seniorzy w akcji” złożona z niezależnych ekspertów wybrała do udziału w II etapie konkursu autorów 81 listów intencyjnych. Na podstawie przeprowadzonych rozmów wyłoniono 33 projekty, którym przyznano dotacje. Jednym z projektów będzie pomysł z Krzywego – w imieniu autorek zapraszamy na „Krzywe komedyjki, czyli wioskowy serial teatralny”. Szczegóły wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Koncert w Gaju – docenić zieleń, dostrzec drzewa

Niebanalne spotkanie zorganizowane zostało w piątkowe późne popołudnie (8...

Przed nami pokazy filmowe, spotkania, rajdy rowerowe i koncerty

Zakończenie Suwałki Blues Festivalu wcale nie oznacza stagnacji w...

Małgorzata Makowska i zespół „Sploty” w finale „Nowej Tradycji”

W finale Konkursu Muzyki Folkowej "Nowa Tradycja" 2021 znalazło...

Powstanie Krzywa Galeria

W Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem powstanie pracownia ceramiczna,...