Młodzi filmowcy szukają aktorek do nowej produkcji. Weź udział w castingu

0
296
Zdjęcie - etiuda filmowa "Lato", źródło: http://polishshorts.pl

Casting do najnowszego filmu Martyny Jakimowskiej i Karola Lindholma odbędzie się w środę, 16 sierpnia w godz. 16:00-20:00 w Suwalskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 5), w sali 2.25.

Martyna Jakimowska i Karol Lindholm to studenci szkoły filmowej, którzy szukają do filmu dziewcząt w wieku 16-23 lat. Produkcja będzie realizowana w pierwszej połowie września na Suwalszczyźnie.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz ze zdjęciem pod adres e-mail: martyna.jakimowska@gmail.com lub o przyjście na casting w środę, 16 sierpnia w godz. 16:00-20:00 do sali 2.25.

Ostatnia zrealizowana przez Jakimowska i Lindholma etiuda filmowa „Lato” została nagrodzona na międzynarodowym festiwalu filmowym Camerimage, a jej pokazy odbywały się między innymi w American Film Institute w Los Angeles.

Martyna Jakimowska pochodzi z Warszawy, studiuje Philosophy of Being, Cognition and Value na Uniwersytecie Warszawskim i Realizację obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografię na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Karol Lindholm pochodzi z dwóch brzegów Morza Bałtyckiego. Urodzony w 1990 roku w Koszalinie. Studiował Filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestnik kursu w European Film College w Danii. Aktualnie studiuje Realizację obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografię na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Leave a Reply