Adam Van Bendler znów w Suwałkach

0
452
Adam Van Bendler na siłowni.

Stand-up w Suwałkach zagościł na dobre. Już we wrześniu w Warce będzie słychać kolejne salwy śmiechu – przyjedzie Adam Van Bendler z nowym programem.

Van Bendler i jego „strach” już w niedzielę, 17 września o godz. 20.00 w Warce w Suwałkach (ul. Chłodna 2). Bilety w cenie: 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu występu.

Adam Van Bendler to ważny gracz na polskiej scenie stand-up. Widzieliście go m.in. w TV (Kuba Wojewódzki, Comedy Central, TVP). Roastował Tymona Tymańskiego i Popka. Występował na największych salach w Polsce. A już we wrześniu wystąpi tylko dla Was, w najlepszej knajpie w okolicy, i to z jeszcze bardziej pokręconym materiałem. Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to, abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu.

Stand up w Warce w Suwałkach – Adam Van Bendler w nowym programie

Aby wygrać zaproszenie dla 2 osób na stand-up Adama Van Bendlera, wystarczy wysłać do nas maila: redakcja@niebywalesuwalki.pl z hasłem: stand-up for life oraz swoim imieniem i nazwiskiem do rezerwacji do dn. 10 września do godz. 20.00. Zwycięzcę wylosujemy. Konkurs zakończony. Zaproszenie dla 2 osób wygrała p. Natalia Bogdan.

Leave a Reply