Czy wiesz, że zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy spożywać minimum 400 g owoców i warzyw dziennie, najlepiej w 5 porcjach? Porcja to jeden średniej wielkości owoc lub warzywo, a jedną z porcji może stanowić szklanka soku (200 ml) lub saszetka (100 g) musu. Soki 100% i musy owocowo-warzywne to produkty, które w łatwy i dostępny sposób urozmaicają dietę. Nie zawierają dodanych substancji, dlatego też odpowiadają składem owocom i warzywom, z których zostały wyprodukowane.

– Sięgając codziennie po owoce i warzywa lub pijąc 100% soki i jedząc musy owocowo-warzywne, wspieramy funkcjonowanie naszego systemu immunologicznego, spowalniamy procesy starzenia, regulujemy pracę układu pokarmowego i gospodarkę wodną organizmu. Dzięki temu zaczyna on pracować wydajniej, a my sami po prostu czujemy się lepiej – mówi Zuzanna Antecka.

Celem kampanii „Soki i musy – witaminy w SMART formie” jest budowanie świadomości konsumentów na temat jakości i wartości odżywczych 100% soków owocowych i warzywnych oraz musów owocowo-warzywnych. Więcej informacji na www.sokiimusy.eu.

Kampania „Soki i musy – witaminy w wygodnej formie” jest finansowana z budżetu Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej oraz ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw, stanowiących wraz z wkładem finansowym członków wkład własny KUPS.

KONKURS: Dla czytelników mamy 5 zestawów atrakcyjnych nagród od organizatorów programu edukacyjnego „Soki i musy – witaminy w SMART formie”. Aby je otrzymać, należy wysłać zgłoszenie na adres: redakcja@niebywalesuwalki.pl, podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu oraz odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego 100% soki i musy owocowo-warzywne to SMART witaminy? Konkurs trwa do czwartku, 12 października do godz. 20.00. Zwycięzców wylosujemy. Konkurs zakończony – nagrody wygrali: Sylwia (sylwia15112@…), Emilia Wasilewska, Brygida (strzelec161273@…), Daniel Danecki, Paulina Harasz.

Leave a Reply