Reklama

W Olecku trwają Spotkania ze Sztuką (foto)

Data:

- Reklama -

Przed nami ostatni dzień XXXVIII edycji „Sztamy”, czyli spotkań ze sztuką w Olecku. W Galerii Prawdziwej Sztuki im. A. Legusa można oglądać wystawę abstrakcji geometrycznej i op-artu. W programie sobotniego dnia są dwa spektakle.

W sobotę, 21 października warto zajrzeć do sali Teatru AGT w Olecku. O godz. 17.00 zostanie tam wystawiony spektakl „O tym, co powstało między nami”, który jest finałową realizacją międzypokoleniowych warsztatów artystycznych pt. „Pachnie mi koronką – od nici i haftu do wirtualnych sieci”, realizowanych przez Fundację Akademia Radosnej Twórczości. W roli aktorów wystąpią członkowie Klubu Seniora „Wrzos” i młodzież objęta działaniem streetworking.

O godz. 18:00 przyjdzie czas na „Biuro Matrymonialne” w wykonaniu „Teatru 6 i pół”. Sztuka zostanie wystawiona w sali kina Mazur. Na koniec, o godz. 19:00 publiczność obejrzy w sali Teatru AGT „Jedno słowo kochającej kobiety” w wykonaniu Agnieszki Popczyńskiej i Janusza Klimaszewskiego.

Fot. Niebywałe Suwałki – „Zła matka” – spektakl zrealizowany w wyniku doświadczeń macierzyńskich autorki – Karoliny Porcari. Studium macierzyństwa i kobiety, w komediowym, autoironicznym kluczu z muzyką na żywo. 

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Rozpoczęły się XVII Spotkania z Monodramem o Złotą Podkowę Pegaza

Teatromani tego wydarzenia nie mogą przegapić! We czwartek (2...

Piątkowy koncert Active Festival Olecko. Na scenie Smolik/Kev Fox oraz Brodka

Active Festival Olecko wieczorami nie opada z sił! Końcowy...

Czwartek pełen rozmaitych atrakcji. Rozpoczęła się trzecia edycja Active Festival Olecko

Active Festival Olecko to impreza, która już na dobre...

Kult w Olecku. Zespół Kazika Staszewskiego wystąpił na XXVIII Przystanku Olecko

Warsztaty, spotkania, wystawy – program Przystanku Olecko zawsze jest...
%d bloggers like this: