Suwałki Blues Festival nagrodzony podczas Festiwalu FilmAT Film, Art & Tourism Festival. Podczas uroczystej gali 12. edycji festiwalu otrzymał nagrodę za Najlepszą Promocję Wydarzeń Kulturalnych (The Best Promotion of Cultural Events) – za film promocyjny z 2016 roku – „Cała prawda o Suwałkach”.

Festiwal FilmAT w Polsce to jeden z największych na świecie festiwali filmów turystycznych, ekologicznych i artystycznych. Słynna statuetka Turysty stała się już symbolem profesjonalizmu, przynosząc absolutny zaszczyt i dumę tym, którzy ją otrzymali. Festival organizowany jest od 2006 roku i jest jedynym Festiwalem w Polsce zrzeszonym w International Committee of Tourism Film Festivals CIFFT. W ramach Festiwalu FilmAT oceniane są filmy w poszczególnych kategoriach w czterech głównych tematach, w których najwyższą nagrodą jest Grand Prix.

Celem Festiwalu jest prezentacja najnowszych trendów w filmie turystycznym i ekologicznym oraz ocena produkcji audiowizualnych, ich poziomu artystycznego i zawartości merytorycznej. Festiwal wspiera rozwój zarówno krajowej, jak i zagranicznej turystyki organizując oddzielny konkurs filmów polskich i konkurs międzynarodowy.

Przypominamy film promocyjny 9. edycji Suwałki Blues Festival 2016 „Cała prawda o Suwałkach”:

Koncepcja i scenariusz: Mucha Na Dziko
reżyseria, zdjęcia: Bartek Tryzna
Bluesa po raz pierwszy na świecie (chyba) zagrali: Krzysiek Bitdorf – drumla, Tomasz Cynamon Kamiński – harmonijka, Włodek Dudek – mandolina/gitara, Jacek Kaczyński – kontrabas/bas, Maciek Niedzielko – baraban/perkusja
Kołowrotkiem kręciła: Anna Bućko
Głosem Wojciecha Manna mówił – Wojciech Mann
światło – Karol Łobaczewski
make up artist – Emilia Zacharczuk
stylizacja – Małgorzata Rogalska
montaż, postprodukcja – Mucha Na Dziko
udźwiękowienie – Szymon EsDwa Kubas
realizacja muzyczna – Marek Kubik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj