Reklama

Jakie barwy ma wolontariat? Trwa konkurs

Data:

- Reklama -

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT zaprasza do udziału w lokalnym konkursie „Barwy Wolontariatu, Suwałki 2017″ pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk.

Konkurs jest okazją, aby pokazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego oraz w sposób szczególny podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi.

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy zaangażowanych w różne formy działalności wolontarystycznej, osób korzystających z ich pomocy, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny na obszarze Suwałk.

Podsumowanie konkursu nastąpi dnia 5 grudnia 2017 r. podczas uroczystej Gali Wolontariatu, w trakcie których 10 laureatów otrzyma specjalne statuetki i dyplomy, wręczone przez Prezydenta Miasta Suwałk – Czesława Renkiewicza.

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać listownie, osobiście lub pocztą elektroniczną (skanem):

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT

16-400 Suwałki, Ul. Noniewicza 91

Tel./fax. 87 565 02 58, wolontariat@pryzmat.org.pl

Termin zgłoszeń upływa 28 listopada do godz. 16.00 (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatora konkursu). Zgłoszeń do konkursu dokonywać należy na specjalnym formularzu zgłoszeniowym dostępnym www.pryzmat.org.pl

Dla każdego kandydata należy wypełnić jeden formularz. Nominowani do konkursu kandydaci swoją aktywność wolontarystyczną mogą wykonywać w dowolnym obszarze życia społecznego. Do każdego formularza zgłoszeniowego dołączyć należy opis działalności nominowanej osoby. Opis powinien być zamieszczony na maksymalnie 3 stronach.

Nominowani do konkursu mogą być pojedynczy wolontariusze mieszkający lub działający w Suwałkach. Zgłoszeń wolontariuszy do konkursu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy, a także zgłaszać mogą się sami wolontariusze. W przypadku zgłoszeń dokonywanych przez osoby prywatne lub samych wolontariuszy konieczne jest potwierdzenie faktu działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która może o tym fakcie zaświadczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zaśpiewać Mickiewicza – nietuzinkowy konkurs suwalskiej Biblioteki Publicznej

Wakacje na półmetku, zatem raczej o szkole jeszcze nie...

„Cyberpunk. Odrodzenie” – przedpremierowa recenzja powieści Andrzeja Ziemiańskiego (konkurs)

Informatyzacja i technicyzacja wszelkich dziedzin życia to trend nasilający...

Wolontariusze nagrodzeni

Jak co roku suwalskie Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT uroczyście...

Muzyczny finał konkursu „Śpiewanie to wyzwanie”. Koncert w Rozmarino

Sobotni koncert w Pizzerii Galerii Rozmarino dostarczył słuchaczom mnóstwa...