Reklama

Karatecy wrócili z Giżycka z kolejnymi medalami

Data:

- Reklama -

W sobotę, 2 grudnia w Giżycku odbył się Turniej Karate Shinkyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. W zawodach wzięło udział 224 zawodników z 9 klubów. Suwalski Klub Karate Kyokushin wystawił 40 zawodników, którzy wywalczyli III miejsce drużynowo oraz 25 medali indywidualnie.

Sędziami na zawodach byli sensei Dariusz Anuszkiewicz i Michał Karpowicz, a opiekunami drużyny i sekundantami sensei Marcin Wasilewski oraz senpai Daniel Staniewicz i Jarosław Anzulewicz.

Lista suwalskich medalistów:

Aleksandra Rybacka – 1 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 1999-2001 plus 55 kg

Piotr Barwicki – 1 miejsce kategoria chłopców rocznik 2002-2003 do 55 kg

Jolanta Płońska – 1 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2004-2005 + 50 kg

Tomasz Kluczyński – 1 miejsce kategoria chłopców rocznik 2004-2005 do 60 kg

Mateusz Karpowicz – 1 miejsce kategoria chłopców rocznik 2006-2007 do 30 kg

Zuzanna Tomaszewska – 2 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2008 do 40 kg

Lena Romanowska – 2 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2008 + 40 kg

Michalina Ciszewska – 2 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007 do 35 kg

Ada Anzulewicz – 2 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007 plus 45 kg

Nikola Markow – 2 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2002-2003 plus 55 kg

Aleksandra Mozerys – 2 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 1999-2001 plus 55 kg

Alex Michałowski – 2 miejsce kategoria chłopców rocznik 2004-2005 do 45 kg

Krystian Uścio – 2 miejsce kategoria chłopców rocznik 1999-2001 do 70 kg

Franciszek Kimszal – 2 miejsce kategoria chłopców 2008 do 30 kg

Sofia Venceviciute – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007 plus 45 kg

Julia Januszewicz – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007 do 40 kg

Anna Szymańska – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2006-2007 do 40 kg

Dominika Karpowicz – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2004-2005 + 45 kg

Nina Sieczkowska – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2004-2005 do 50 kg

Aleksandra Górska – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 1999-2001 plus 55 kg

Adrian Bugieda – 3 miejsce kategoria chłopców rocznik 2004-2005 do 45 kg

Miłosz Kłoczko – 3 miejsce kategoria chłopców rocznik 2004-2005 +60 kg

Jakub Turowicz – 3 miejsce kategoria chłopców rocznik 2004-2005 +60 kg

Wiktor Grzybczyński – 3 miejsce kategoria chłopców rocznik 2004-2005 do 50 kg

Lena Budkiewicz – 3 miejsce kategoria dziewcząt rocznik 2006 – 2007 do 35 kg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sukces karateków w Giżycku

Suwalscy karatecy wrócili z Giżycka, gdzie mieli okazję zaprezentowania...

Tej nocy Maria Andrejczyk (za)walczy o awans do finału Mistrzostw Świata w amerykańskim Eugene

Tak się złożyło, że lekkoatletom zdarzył się nietypowy rok,...

Ponad 135 tys. zł na stypendia i nagrody dla sportowców

Ponad 50 osób otrzymało stypendia, nagrody i wyróżnienia za...

Prawie 700 tys. zł na sport

Suwalskie kluby na działalność w zakresie rozwoju sportu dzieci...