Raper z regionu powraca z nowym kawałkiem (dziś premiera)

Milion Terapii, któremu udało się wcześniej zaprosić do współpracy Michała Wiśniewskiego i zespół „Dżem”, powraca z nowym kawałkiem. Przypomnijmy, że legendarna polska grupa towarzyszyła mu przy nagraniu piosenki „Żyj z całych sił”, dedykowanej jego siostrze Magdzie i innym chorym.

Najnowszy numer nosi tytuł „Nie zabiorą mi tego”. I tym razem Milionowi Terapii towarzyszyła zgrana ekipa. – Pomysł narodził się zupełnie naturalnie i jako że jesteśmy ludźmi z pasją i zauważamy życie nasze i wszędzie dookoła, to nazbierało nam się dużo pomysłów – tłumaczy raper, dodając, że pomysły te to niemal gotowy materiał na kolejne kawałki.

Jak przekonuje Milion Terapii – piosenka została nagrana w jednym z najlepszych studiów nagraniowych na Podlasiu, a teledysk do niej powstawał w okolicach Puszczy Knyszyńskiej, niedaleko Gródka.

Milion Terapii – od chwili nagrania ostatniego klipu z Michałem Wiśniewskim – cały swój wolny czas skupił na realizacji nowej płyty. – Teraz pracujemy intensywnie nad jej ukończeniem. Zdarza się, że śpimy w studiu. Nasze najlepsze pomysły rodzą się w Apollo Records – u Mariusza Choruży – mówi Milion Terapii. Na płycie będzie usłyszeć również damski głos – z chłopakami współpracuje Aldona ps. Lucky. Płyta ukaże się prawdopodobnie w kwietniu 2018 roku.

Premierowy kawałek „Nie zabiorą mi tego” poniżej:

Dodaj komentarz