Reklama

Wystartuj z własną firmą. Zdobądź dotację

Data:

- Reklama -

Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji na rozpoczęcie działalności z Agencji Rozwoju Regionalnego ARES S. A. w Suwałkach.

Dotacje w wysokości 24 000,00 zł może otrzymać aż 45 osób. Poza tą kwotą, wszyscy uczestnicy projektu zostaną objęci finansowym wsparciem pomostowym w wysokości 1 400,00 zł przez pierwsze pół roku działalności i 700,00 zł przez kolejne sześć miesięcy.

Dotacja finansowa może zostać przeznaczona zakup środków trwałych, wartości materialnych i niematerialnych, środków obrotowych, prace remontowe i budowlane. Środki powinny służyć pokryciu wydatków umożliwiających funkcjonowanie nowego przedsiębiorstwa.

Projekt „Starter 3” skierowany jest do osób niepracujących po 30 roku życia, które nie prowadziły działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy poprzedzających moment przystąpienia do projektu. Uczestnikami projektu mogą zostać osoby zamieszkujące tereny powiatów: suwalskiego, augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego, monieckiego oraz miasta Suwałki.

Dokumenty rekrutacyjne będą dostępne na stronie www.ares.suwalki.pl od lutego 2018 r. Nabór formularzy rekrutacyjnych rozpocznie się w połowie lutego bieżącego roku.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu w Biurze Projektu w Centrum Edukacyjno – Szkoleniowym ARES przy ul. Osiedle II 6A w Suwałkach, na stronie internetowej www.ares.suwalki.pl (w zakładce projekty) lub pod numerem tel. 87 566 20 55 oraz mailowo: ces@ares.suwalki.pl, ewa.kasjanowicz@ares.suwalki.plemilia.truszkowska@ares.suwalki.pl, renata.motulewicz@ares.suwalki.pl.

5 KOMENTARZE

  • Szanowny Panie, placówki Nest Banku można otworzyć w każdym mieście, w którym nie funkcjonuje już inna Placówki. W większych miastach powyżej 40 tys. mieszkańców, w których działa już nasza Placówka, można otworzyć kolejną placówkę dopiero po uzyskaniu zgody Banku. Rekomendowane jest umiejscowienie Placówki w ruchliwych miejscach, głównych ciągach komunikacyjnych, centrach handlowych. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

   Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

   Pozdrawiam,
   Opiekun Klienta Nest Bank
   nestbank.pl

    • Szanowna Pani, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pani wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

     Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

     Pozdrawiam,
     Opiekun Klienta Nest Bank
     nestbank.pl

 1. Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Debatowali o suwalskim biznesie, tarczy i lockdownie

Na początku tygodnia w Suwałkach odbyło się pierwsze śniadanie...

Wzrosną dotacje na wymianę pieców

Już od 15 lutego będzie można składać wnioski  o...

Ponad 3,5 mln zł otrzymały suwalskie NGO-sy

Już 94 umowy na współpracę z organizacjami pozarządowymi podpisał...

Chcesz założyć lub rozwinąć działalność gospodarczą, a nie masz środków? Nie czekaj! Sprawdź, co możesz zrobić

Świadomość korzyści wynikających z wprowadzania nowych rozwiązań i rozwoju...