Wręczenie nagród w konkursie „100 lat Niepodległej” odbyło się we wtorek, 20 marca w Urzędzie Miejskim w Suwałkach. W sumie na konkurs wpłynęło 26 prac – 20 z nich to grafika komputerowa, pozostałe to prace plastyczne. Konkurs skierowany był do uczniów suwalskich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Prace oceniała specjalnie powołana komisja.

Nagrodzeni w kategorii grafika komputerowa to: I miejsce I – Cezary Parafinowicz – Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach, II miejsce II – Aleksandra Iwanowska – Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, III miejsce – Patrycja Winniczuk – VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach, wyróżnienie – Marcin Kopiczko – Zespół Szkół Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II w Suwałkach.

Nagrodzeni w kategorii prace plastyczne to: I miejsce – Przemysław Knop – Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach, II miejsce – Karolina Baluta – I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

– Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za zainteresowanie naszą inicjatywą – mówił podczas wręczania nagród Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. – Gratuluję zwycięzcom, wszystkie prace są na swój sposób wyjątkowe, bo temat nie był łatwy – dodał prezydent.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali bony do zrealizowania w księgarni. Dodatkowo, na podstawie pracy, która zwyciężyła w kategorii grafiki komputerowej, powstaną puzzle.

Fot. UM w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj