Reklama

Setka karateków wystartowała w Mistrzostwach Klubowych

Data:

- Reklama -

W ostatnią sobotę, 17 marca Zarząd Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin zorganizował coroczne Mistrzostwa Klubowe. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4. Na starcie stanęło 108 zawodników.

Członkowie Klubu w wieku od 8 do 17 roku życia startowali w konkurencjach kumite i kata, zaś najmłodsi, mający po 5, 6 i 7 lat – w konkurencji walka o szarfę. – Emocji sportowych było jak zwykle dużo, najlepsi w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych otrzymali medale i dyplomy pamiątkowe. Dwoje zawodników Michalina Ciszewska i Kacper Kluczyński zostali dodatkowo uhonorowani statuetkami najlepszych zawodników. Okazali się najlepsi, ponieważ zdobyli po dwa złote medale, w kumite i kata – relacjonuje Marek Krejpcio z SKKK.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Kategoria kata dziewcząt  8-11 lat: 1. Ciszewska Michalina, 2. Topolska Gabriela, 3. Salik Magdalena i 3. Liszewska Aniela.

Kategoria kata chłopców  8-11 lat: 1. Kluczyński Kacper, 2. Jagliński Kacper, 3. Kalata Krystian i 3. Kimszal Franciszek.

Kategoria kata dziewcząt 12-16 lat: 1. Płońska Jolanta, 2. Karpowicz Dominika, 3. Anzulewicz Ada i 3. Sieczkowska Nina.

Kategoria kata chłopców 12-16 lat: 1. Kluczyński Tomasz, 2. Barwicki Piotr, 3. Mackiewicz Gaspar i 3. Bugieda Adrian.

Kategoria „walka o szarfę” dziewczynki: 1. Anuszkiewicz Natalia, 2. Kowalewska Amelia, 3. Podolewska Emilia i 3. Januszewicz Anna.

Kategoria „walka o szarfę” chłopcy: 1. Nikiel Oliwier, 2. Płoński Robert, 3. Trocki Bartosz i 3. Bernatowicz Borys.

Kategoria kumite dziewcząt 8-10 lat – kategoria lekka: 1. Milewska Larysa, 2. Liszewska Aniela, 3. Tomaszewska Zuzanna.

Kategoria kumite dziewcząt 8-10 lat – kategoria ciężka: 1. Bagińska Aleksandra i 2. Romanowska Lena.

Kategoria kumite dziewcząt 11-12 lat – kategoria lekka: 1. Ciszewska Michalina, 2. Szymańska Anna, 3. Butkiewicz Lena.

Kategoria kumite dziewcząt 11-12 lat – kategoria ciężka: 1. Karpowicz Nikola, 2. Anzulewicz Ada, 3. Żukowska Aleksandra i 3. Januszewicz Julia.

Kategoria kumite dziewcząt 13-14 lat – kategoria open: 1. Płońska Jolana, 2. Sieczkowska Nina, 3. Karpowicz Dominika.

Kategoria kumite dziewcząt 15-17 lat – open: 1. Rybacka Aleksandra, 2. Górska Aleksandra, 3. Biłbak Aleksandra, 3. Mozerys Aleksandra.

Kategoria kumite chłopców 8-10 lat – kategoria lekka: 1. Kimszal Franciszek, 2. Kalata Krystian, 3. Złotorzyński Oskar, 3. Kotarski Leonard.

Kategoria kumite chłopców 8-10 lat – kategoria ciężka: 1. Sieczkowski Igor, 2. Czyżewski Filip, 3. Radzewicz Kacper, 3. Chmielewski Bartosz.

Kategoria kumite chłopców 11-12 lat – kategoria lekka: 1. Kluczyński Kacper, 2. Karpowicz Mateusz, 3. Balukiewicz Błażej, 3. Masalski Jakub.

Kategoria kumite chłopców 11-12 lat – kategoria ciężka: 1. Czyżewski Szymon, 2. Czujkowski Kamil, 3. Andryszczyk Błażej, 3. Kwiador Krystian.

Kategoria kumite chłopców 13-14 lat – kategoria lekka: 1. Bugieda Adrian, 2. Michalowski Alex.

Kategoria kumite chłopców 13-14 lat – kategoria ciężka: 1. Kluczyński Tomasz, 2. Staniewicz Leon, 3. Dąbrowski Jakub, 3. Puczyłowski Wojciech.

Kategoria kumite chłopców 15-17 lat – kategoria open: 1. Sawicki Kacper, 2. Barwicki Piotr.

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA ZAWODÓW – Ciszewska Michalina

NAJLPESZY ZAWODNIK ZAWODÓW – Kluczyński Kacper

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Mamy wicemistrzynię Polski w karate

W Wieliczce, 1 czerwca 2024 roku odbyły się 51....

Relacja z Turniejów Karate

Za nami dwa turnieje karate kyokushin, w których wystartowali...

Sukces suwalczan na Turnieju Vratislavia Cup 2024

27 kwietnia br. w sercu Wrocławia odbył się Turniej...

Suwalscy karatecy znów na podium

W minioną sobotę, 20 stycznia, Grajewo gościło zawodników -...