„Nożycowe szaleństwo” ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa.

Spektakle „Szalone nożyczki” w gwiazdorskiej obsadzie będzie można obejrzeć w niedzielę, 8 kwietnia o godz. 17.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury. Bilety do nabycia w kasie SOK, tel. 87 563 85 18. Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723. Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com

„Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie!

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!  Wtedy do akcji wkracza, UWAGA! Widz!!!

W tym momencie interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata!

Obsada: Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek; Urszula Dębska / Joanna Kupińska; Leszek Stanek; Dominika Gwit; Alan Anders; Maciej Wilewski / Michał Piróg.

Wideo:

W naszym konkursie można wygrać aż 6 biletów na ten spektakl. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Ile sztuk teatralnych napisał Paul Pörtner?, a odpowiedź wysłać do nas mailem do dnia 31 marca do godz. 20.00 (redakcja@niebywalesuwalki.pl – w tytule maila należy obowiązkowo wpisać: Konkurs „Szalone nożyczki”, w przeciwnym razie odpowiedź nie zostanie uwzględniona podczas losowania).  Zwycięzców wylosujemy. Bilety wygrali: Wiesław Kapla; sylwia364; Jacek Czaplejewicz; Magdalena Harasim; Mirosława Czerucka; Radosław Balczeniuk.

 

Leave a Reply