Po umowie sponsorskiej podpisanej między spółką Reso Europa Service a Niepubliczną Terapeutyczną Szkołą Podstawową „Bajka” w Suwałkach przyszedł czas na kolejny krok ku zacieśnieniu współpracy – „Bajka” została partnerem dużej imprezy biegowej, odbywającej się w mieście od 2016 roku.

Reso Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania to cykliczne wydarzenie sportowe, skierowane do wielu środowisk i grup społecznych. Podczas Reso 10,5 biegają dzieci i dorośli – na różnych dystansach, walcząc o atrakcyjne nagrody. Nie inaczej będzie w tym roku – dokładnie 3 czerwca od godz. 9.00. Organizatorzy przewidzieli jednak kilka zmian i wprowadzili nowe elementy. Reso Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania rozpocznie się od biegu śniadaniowego – „Biegu na wyspę” na Zalewie Arkadia. W programie znajdzie się też „Bajkowy” bieg integracyjny na dystansie 1 km, przeprowadzona zostanie również zbiórka na remont pomieszczeń budynku przy ulicy Ludwika Michała Paca, w którym powstanie szkoła branżowa dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera.

O biegu mówi Waldemar Borysewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach:

Bronisław Woźnialis, prezes spółki Reso Europa Service o Miejskim Święcie Biegania i współpracy z NTSP „Bajka” w Suwałkach:

Urszula Duda, dyrektor NTSP „Bajka” w Suwałkach o szczegółach partnerstwa:

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj