Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wspaniałe widowisko teatralne inspirowane bajką mistrza Umberto Eco. „Dla mnie bomba” to baśń o smutnych, zamkniętych w bombie atomach i generale, który chce rozpętać wojnę.

W spektaklu użyto wielu ciekawych technik teatralnych, a poważne tematy potraktowano z przymrużeniem oka, dystansem i humorem. To znakomita lekcja, zrozumiale i bez zbędnej dydaktyki tłumacząca zawiłości etyczno-moralne, a nade wszystko – dobra zabawa dla dzieci, dorosłych i wszystkich, którzy potrzebują baśni.

Spektakl w wykonaniu Teatru „Lalki i Ludzie” z Supraśla. Czekamy w sobotę, 19 maja na dzieci od 6. roku życia, o godz. 10:00 w Sali Granatowej Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Noniewicza 71.

W naszym konkursie można wygrać podwójne zaproszenie na ten spektakl. Wystarczy odpowiedzieć do dnia 17 maja do godz. 16.00 na pytanie: Kto jest reżyserem i scenarzystą spektaklu? Zwycięzcę wylosujemy. Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl

Zaproszenie wygrał Andrzej Wierzchowski.

Spotkania Teatralne za Kurtynką w Suwałkach: spektakl Dla mnie bomba!!!

Dodaj komentarz