Reklama

Prezentacja Wigier Suwałki – Słowak Martin Adamec ostatnim nabytkiem klubu

Data:

- Reklama -

18 lipca w Browarze Północnym odbyła się prezentacja piłkarskiej kadry Wigier Suwałki na jesienną rundę sezonu 2018/2019. Piąty rok z rzędu „biało-niebiescy” będą grali w I lidze. Od tego sezonu – na trzy lata – sponsorem tytularnym tych rozgrywek została firma Fortuna.

Prezentacja tym bardziej zaciekawiła, że tradycyjnie już, niestety, w klubie doszło do gruntownych zmian osobowych – i to nie tylko w kadrze zawodniczej, ale także szkoleniowej. Nowym trenerem został Kamil Socha, w pracy wspierać go będą byli zawodnicy Wigier: Daniel Ołowniuk (jako II trener), Karol Salik (trener bramkarzy) oraz Adam Pomian (trener przygotowania fizycznego).

Kibice niewątpliwie orientują się doskonale w ruchach kadrowych. Tym niemniej warto zaakcentować wynikający z prezentacji w Browarze Północnym wniosek, że w Wigrach nie będzie już grał Rumun – Laurențiu Iorga. Za to ogłoszono, iż najnowszym (choć może nie ostatnim, do zamknięcia okienka transferowego zostało jeszcze sporo czasu) nabytkiem został Martin Adamec. Należy podkreślić, że od lat gra on w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji.

Foto: Wojciech Otłowski – www.wojciech-otlowski.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Biało-niebiescy stracili punkty w Krypnie. Krypianka – Wigry 1:1

Dwa wiosenne zwycięstwa w lidze – i to wynikami...

Wigry Suwałki – Cresovia Siematycze 3:0 (foto)

W meczu 19. kolejki piłkarskiej IV ligi podlaskiej Wigry...

Udany powrót biało-niebieskich po zimowej przerwie. MOSP Białystok – Wigry Suwałki 0:3

Po zimowej przerwie rozgrywki wznowiła piłkarska IV liga podlaska....