Bardzo atrakcyjnie zapowiada się sportowe zakończenie wakacji w Suwałkach, które już w najbliższy weekend odbędzie się nad Zalewem Arkadia.

W sobotę od godziny 10:00 na Suwałki Beach Arena rozpocznie się turniej siatkówki plażowej Pogodne Suwałki CUP. Rozgrywki, prowadzone systemem brazylijskim, zapowiadają się niezwykle interesująco. Tegoroczna pula nagród to aż 17 tyś. zł. Turniej rozegrany zostanie w kategorii OPEN.

W niedzielę od godziny 12:00 na suwalczan czeka moc atrakcji. Tereny zielone nad Zalewem Arkadia zamienią się w wielki plac zabaw, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Otwarte zajęcia sekcji bokserskiej, sekcji modelarstwa lotniczego, oraz stref przygotowanych przez partnerów – SL SALOS Suwałki, MKS Ślepsk Suwałki, Lekkoatletyka dla każdego czy Socatots – Piłkarskie Maluszki. Nie zabraknie również gwiazd światowego formatu, które w niedzielne popołudnie pojawią się nad Zalewem Arkadia. Gwiazda brazylijskiej siatkówki – Gilberto de Godoy Filho – czyli nie kto inny jak popularny GIBA, jeden z najlepszych siatkarzy świata, polska mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu – Agnieszka Rylik oraz włoski mistrz kuchni – Giancarlo Russo.

https://www.youtube.com/watch?v=aUTjI7g1zWE

Organizatorzy zachęcają również wszystkich do udziału w charytatywnym biegu dla małej Lenki. Suwalski Ekspres oraz Rodzinny Ekspres – biegi dla każdego – zwieńczą niedzielne popołudnie. Szczegóły na www.osir.suwalki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj