Reklama

Młodzi tancerze obsypani nagrodami – Studio Tańca RADOŚĆ po występie w Grecji

Data:

- Reklama -

 

Ich występ oczarował jury i publiczność – tak należy określić udział Studia Tańca RADOŚĆ działającego w Suwalskim Ośrodku Kultury pod kierunkiem Iryny Popovej w Festiwalu NEOS MARMARAS k/ Salonik w Grecji.

Tancerze zdobyli I miejsce, nagrodę za najlepsze kostiumy, nagrodę dla solisty, solistki oraz nagrodę publiczności. Ciepło przyjęty został również Zespół Tańca Nowoczesnego DOTYK.

Studio Tańca RADOŚĆ działa w Suwalskim Ośrodku Kultury od 2015 roku pod kierunkiem Iryny Popovej, znakomitej pedagożki i choreografki. Swój talent, umiejętności i potencjał artystyczny prezentują między innymi w entuzjastycznie przyjmowanych przez publiczność produkcjach SOK – widowiskach taneczno-muzycznych pt. „Królowa śniegu”, „Alicja w Krainie Czarów” oraz „Zuzia i przyjaciele”. Młodzi tancerze włączają się także w życie kulturalne miasta, uatrakcyjniając miejskie imprezy kulturalne, społeczne i sportowe o randze lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Z powodzeniem reprezentują swoje miasto na krajowych i zagranicznych festiwalach, gdzie zdobywają prestiżowe nagrody, będąc doskonałymi ambasadorami Suwałk.

Młodzi tancerze i ich instruktorzy oraz Suwalski Ośrodek Kultury dziękują wszystkim sympatykom i przyjaciołom zespołów za życzliwe wsparcie i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Grecji, szczególne słowa podziękowania kierując do prezydenta Suwałk Czesława Renkiewicza, który podjął decyzję o dofinansowaniu wyjazdu na festiwal.

To kolejny sukces Iryny Popovej oraz młodych tancerzy Studia tańca RADOŚĆ – praca, pasja i talent owocują, zatem należy życzyć kolejnych zwycięstw w konkursach oraz festiwalach w Polsce i na świecie.

– zdjęcia dzięki uprzejmości Anny Wałeckiej-Chamiuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

W sierpniu rekrutacja do Studia Tańca Radość

Jeżeli taniec jest Twoją pasją lub zaczyna się nią...

Wracają „Pomieszane historie”. Wygraj zaproszenie na widowisko muzyczno-taneczne Studia Tańca Radość

Zapraszamy na kolejną odsłonę widowiska muzyczno-tanecznego w wykonaniu Studia...

Sukcesy zespołów artystycznych z SOK

W dniach 3-8 lipca 2022 r. w Rimini we...

To miał być zwykły dzień. Poszłam do pracy. Nie wiedziałam, że wybuchła wojna…

Zostawiły za sobą wszystko, zostawiły mężów, bliskich. Iryna i...