Reklama

Suwalskie Przytulisko otworzyło podwoje

Data:

- Reklama -

W Węgielni, w ostatni dzień września było urokliwie i magicznie. Pogoda dopisała, zatem i mnóstwo gości przybyło w odwiedziny – do aniołów, do gospodyni tego niezwykłego miejsca – Alicji Wasilewskiej. Tak obchodzone jest tu święto Michała Archanioła.

To już po raz dziesiąty w Suwalskim Przytulisku spotkały się osoby, dla których przebywanie w otoczeniu przyrody, wśród rękodzieła, samodzielne tworzenie anielskich figurek czy innych rozmaitych rzeczy to najmilszy sposób spędzania wolnych chwil. W sympatycznej atmosferze czas mijał bardzo szybko – a propozycji na jego zagospodarowanie było mnóstwo: lepienie z gliny, tworzenie aniołów z drewna, warsztaty mydlarskie…

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się od muzycznych i poetyckich prezentacji anielskich postaci, a potem gościnne Przytulisko wypełnił gwar rozmów, śmiechy, zachwyty – nad pracami artystów, nad własnymi wytworami, nad wybornym ciastem i innymi smakołykami, które w błyskawicznym tempie znikały ze stołów.

Warto zaplanować sobie dłuższą wizytę w Suwalskim Przytulisku, gdzie czas płynie niespiesznie, wszyscy są życzliwi, a anielska atmosfera udziela się każdemu. Miejsce to opuszcza się nasyconemu pozytywną energią.

foto: Wojciech Otłowski – www.wojciech-otlowski.pl 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane