Duże, Małe, Kulturalne lub Społeczne – na te projekty Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 już od poniedziałku, 22 października mogą głosować mieszkańcy miasta. Ostateczny termin upływa 9 listopada. Głosować można też elektronicznie.

Urny do głosowania znajdują się: w holu Urzędu Miejskiego, ul. Mickiewicza 1, jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 19.00, z wyłączeniem dnia 1 listopada; w holu Aquaparku, ul. Jana Pawła II 7, jest dostępna codziennie w godzinach od 6.00 do 22.00, z wyłączeniem dnia 1 listopada. Głosować można także za pomocą strony internetowej budzetobywatelski.suwalki.eu

Projekty, na które można oddać głosy, podzielone są na trzy kategorie i w każdej kategorii można oddać jeden głos. To od nas zależy, czy dofinansowanie otrzymają parkingi, wydarzenia sportowe i edukacyjne, jak np. pikniki sąsiedzkie lub Fan Club Bluesa, ogrodzony psi plac zabaw, aleje, pomysł modernizacji boisk stadionu na Zarzeczu lub inne zgłoszone wnioski.

Całkowita kwota zarezerwowana na realizację projektów z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego wynosi 2,6 mln zł. Wyniki głosowania poznamy pod koniec listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj