Firma Stander od lat zajmuje się świadczeniem usług zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm, które to usługi koncentrują się wokół przeprowadzania profesjonalnej dezynsekcji. Problemy z różnego rodzaju szkodnikami dotykają zarówno mieszkańców domów jednorodzinnych, jak i dotykają takich obiektów jak restauracje, hotele, baseny, przedszkola, a także hale przemysłowe i produkcyjne. Wszędzie tam konieczne jest wsparcie firmy, która potrafi zająć się problemem szybko i kompleksowo tak, aby pasożyty nie miały już możliwości się namnażać.

Dezynsekcja oraz usuwanie alergenów

Dezynsekcja polega na usuwaniu szkodliwych i uciążliwych owadów, a więc mowa tutaj o usuwaniu pluskwy, usuwaniu karaluchów, much, komarów, pcheł czy też wszy. Firma Stander sprawdzi się także w przypadku problemów ze szczurami świadcząc usługi deratyzacji. Dodatkowo, Stander wykonuje także usługi związane z usuwaniem różnego rodzaju alergenów, a mowa tutaj o zarodnikach grzybów oraz o jakże popularnych roztoczach kurzu domowego.

Warto wiedzieć, że usługi świadczone przez tą firmą dotyczą takich obszarów Polski, jak województwo warmińsko-mazurskie oraz podlaskie. Jeśli więc nasz obiekt znajduje się na terenie tych województw – możemy liczyć na szybkie opanowanie nawet poważnie wyglądającej sytuacji. Forma ta posiada ogromną wiedzę oraz spore doświadczenie w zwalczaniu insektów, a także zna techniki radzenia sobie z nimi i posiada specjalistyczny sprzęt. Dodatkowo, specjalizuje się w audytach biologa terenowego niezbędnych do certyfikacji BRC oraz w monitoringu szkodników sanitarnych dla firm.

Pomoc firmy Stander może okazać się także nieodzowna w kwestii usuwania nieprzyjemnych zapachów z różnego rodzaju obiektów. Mowa tutaj na przykład o dymie papierosowym, stęchliźnie lub też o nieładnie pachnącej klimatyzacji.

Zawsze lepiej jest zaufać specjalistom, aby wszystko zostało wykonane na czas

Osoby, które pracują w firmie Stander po prostu wiedzą co robią. Niejednokrotnie zdarza się tak, że kiedy sami próbujemy zwalczać różnego rodzaju szkodniki okazuje się to nieskuteczne i nie jest wstanie zahamować ich rozprzestrzeniania się. W przypadku obiektów publicznych jest to o tyle ryzykowne, że lokal może stracić dobrą renomę, a co za tym idzie może to wpłynąć na jego wizerunek w oczach klientów. Dlatego też najlepszym i najszybszym rozwiązaniem tego rodzaju problemów jest natychmiastowe wezwanie ekipy, która błyskawicznie zajmie się usuwaniem niechcianych lokatorów. W taki sposób można szybko mieć problem z głowy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.stander.pl/uslugi/dezynsekcja

Leave a Reply