Już po kontroli w suwalskim escape roomie

W escape roomie Plan B jest monitoring.

Po piątkowej tragedii w koszalińskim escape roomie kontrole tego typu miejsc rozrywki objęły niemal całą Polskę. W Suwałkach pierwsza kontrola straży pożarnej miała miejsce już w sobotę, 5 stycznia, następna w poniedziałek, 7 stycznia, a ostatnia we wtorek, 8 stycznia – była to kontrola nadzoru budowlanego w obecności straży pożarnej.

Wszelkie uchybienia, które wykazały kontrole, zostały już usunięte. W wykazie stwierdzonych nieprawidłowości znalazły się m.in.: brak aktualnego protokołu z przeglądu instalacji: elektrycznej, odgromowej, wentylacji grawitacyjnej. Dokumenty znajdowały się w posiadaniu właściciela obiektu, od którego wynajmowany jest lokal, czyli Wspólnoty Mieszkaniowej zarządzanej przez ZBM w Suwałkach TBS sp. z o.o. Inna kwestia dotyczyła tego, że szafa i fotel stały za blisko drzwi ewakuacyjnych – wyjściowych.
W escape roomie w Suwałkach – Plan B znajduje się gaśnica, są też prawidłowo wyznaczone wyjścia ewakuacyjne. Dodatkowo, prowadzony jest monitoring pomieszczeń, a gracze w każdej chwili mogą skontaktować się z obsługą przez telefon.
Escape room Plan B zlokalizowany jest w lokalu usługowym na parterze bloku przy ulicy Witosa.

Dodaj komentarz