Reklama

Przed nami Sportowe Ferie, czyli zero nudy i 100% endorfin!

Data:

- Reklama -

Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczynają się już 21 stycznia, dlatego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach jak co roku przygotowuje sportowe zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Tym razem zmienia się jednak formuła Sportowych Ferii 2019. Po raz pierwszy suwalski OSiR zorganizuje półkolonie dla dzieci w wieku 8 – 14 lat. Półkolonie odbywać się będą w dwóch 5-dniowych turnusach: 21 – 25 stycznia oraz 28 – 01 lutego.

Sportowe półkolonie to ciekawa forma spędzenia wolnego czasu, która sprawdziła się w wielu miastach. Program półkolonii wypełniony jest zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, które również mają charakter edukacyjny i społeczny. Jedno jest pewne – przygotowany program nie pozostawia miejsca na nud,ę a uczestnikom codziennie będą towarzyszyć tylko pozytywne emocje.

Półkolonie podzielone są na dwa 5-dniowe turnusy, podczas których każdego dnia uczestnik objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry (od 7:15 do 16:00) i otrzymuje całodzienne, zdrowe wyżywienie (II śniadanie, obiad, deser, napoje). Dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, między innymi: nauce nurkowania, podstaw sztuk walki, zajęciach na ściance wspinaczkowej, siatkówki i piłki nożnej, w warsztatach z zakresu zdrowej, sportowej kuchni oraz zajęciach integracyjnych w kręgielni czy też w seansie filmowym w kinie Cinema Lumiere. Koszt udziału w półkoloniach to 199 zł od osoby. Posiadacze Suwalskiej Karty Mieszkańca będę mogli skorzystać ze zniżki. Cena jednego turnusu będzie wynosić wówczas 149 zł od osoby. Jest to kolejne działanie związane z funkcjonowaniem karty, które przynosi mieszkańcom Suwałk wymierne korzyści.

Zgłoszenia od rodziców i opiekunów prawnych będą przyjmowane od poniedziałku, 7 stycznia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach w Dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu, ul. Wojska Polskiego 2 w godz. 7:30 – 15:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje na temat półkolonii można uzyskać pod adresem mailowym aneta.walendykiewicz@osir.suwalki.pl oraz pod numerem telefonu 87 566 32 81.

Oprócz Sportowych Ferii dzieci i młodzież będą mogły zgłosić się do poszczególnych sekcji sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, gdzie planowane są zajęcia otwarte. Sekcja modelarstwa lotniczego oraz sekcja bokserska zaprasza do udziału chętne osoby we wtorki oraz piątki. Szczegółowe informacje odnośnie otwartych zajęć znajdują się na stronie internetowej www.osir.suwalki.pl. Dodatkowo uczniowie suwalskich szkół w wybranych obiektach suwalskiego OSiR-u będą mogli skorzystać z feryjnych zniżek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane