Reklama

Sejny w duchu dialogu. Cykl spotkań rozpocznie raper Łona (audio)

Data:

- Reklama -

W najbliższy piątek, 25 stycznia o godz. 17.00  w Białej Synagodze w Sejnach odbędzie się spotkanie z Adamem Zielińskim, znanym jako „Łona”. Gospodarze i goście cyklu będą rozmawiać m. in. o tym, jak uczynić świat lepszym.

O potrzebie dialogu i spotkaniach z ludźmi, z którymi warto rozmawiać i których warto słuchać mówi Małgorzata Sporek-Czyżewska z „Pogranicza”:

Raper „Łona” – również producent muzyczny, a także prawnik i ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej – to pierwszy z gości Sejneńskich Rozmów. W gronie autorytetów i idoli, artystów i działaczy zaproszonych do rozmów znaleźli się również: 29 stycznia o godz. 17.00 – RADEK LISZEWSKI – pochodzący z Sejn muzyk, lider zespołu WEEKEND; 2 lutego o godz. 17.00 – MIKOŁAJ TRZASKA – kompozytor, saksofonista, klarnecista, lider bądź współlider zespołów Miłość, Łoskot, The Users, NRD, Gdańskie Słoniki, Masło i wielu innych, autor muzyki do spektakli teatralnych oraz filmów dokumentalnych i fabularnych, mentor Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego; 22 lutego –  MAJA KOMOROWSKA – aktorka teatralna i filmowa; a także: JUSTYNA CHOWANIAK – kompozytorka, wokalistka i pianistka, twórczyni Domowych Melodii; NATALIA SZROEDER – piosenkarka, autorka tekstów; PAWEŁ SOŁTYS ps. Pablopavo –  pisarz, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor; JANINA OCHOJSKA – działaczka humanitarna, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, astronom.

Spotkania są bezpłatne. Poprowadzi je Krzysztof Czyżewski.

Sejneńskie rozmowy: Spotkanie z Adamem Zielińskim „Łoną” w Sejnach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Chciałabym zobaczyć wszystkie „światy”. Wywiad z Anetą Stabińską, fotografką z Sejn

Aneta Stabińska swoją wieloletnią pasję zmieniła w zawód, ostatnio...

Efekt obserwatora. Wywiad z Marcinem Pawlukiewiczem, fotografem-dokumentalistą, filmowcem

Marcin Pawlukiewicz jest jedną z tych osób, które wyjechały...

W Sejnach będą potrzebni specjaliści

Zakład produkcyjny firmy farmaceutycznej to jedna z inwestycji, która...

Akcja „Matki na granicę”. Protest również w Sejnach (audio)

Choć to w Michałowie działo się w sobotę, 23...