Siatkarze SUKSS w dobrej formie w nowym roku

Pierwsze mecze w tym roku rozegrali młodzicy, kadeci i juniorzy. Dwie drużyny młodzików podejmowały u siebie w hali drużyny Białostockiego BASu i Rekordu Zambrów.

Zarówno pierwsza, jak i druga drużyna młodzików wygrała z wymagającymi przeciwnikami.

SUKSS Suwałki II – Rekord Zambrów 2:0 (25:20, 25:14)

SUKSS Suwałki I – BAS Białystok 2:0 (25:8, 25:11)

SUKSS Suwałki II – BAS Białystok 2:0 (25:17, 25:22)

SUKSS Suwałki I – Rekord Zambrów 2:0 (25:5, 25:18)

Równie dobrą grę pokazali kadeci, którzy w zmierzyli się na wyjeździe z drużyną BAS Białystok. Suwalczanie w pierwszym secie grali trochę nerwowo i przegrali tę partię 23:25. Trzy kolejne sety wygrała nasza drużyna i cały mecz 3:1.

BAS Białystok – SUKSS Suwałki 1:3 (25:23, 16:25, 19:25, 19:25)

Pod koniec tygodnia juniorzy wyjechali do Moniek, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Olimpikiem. Mecz ten był tylko potwierdzeniem wysokiej formy naszego zespołu i zakończył się wygraną 3:1.

UKS Olimpik Mońki – SUKSS Suwałki 1:3 (9:25, 17:25, 25:23, 15:25)

W każdej kategorii nasze drużyny zajmują obecnie pierwsze miejsca w tabelach Mistrzostw Województwa. W tym sezonie drużyny zdobywające tytuł mistrza województwa podlaskiego będą gospodarzami ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Najbliższy ćwierćfinał rozegrają juniorzy już w dniach 21-24.02.2019 r.