To pierwszy koncert tego zespołu w Polsce. Formacja Всё_CRAZY wystąpi 12 kwietnia w Black Pub Komin w Suwałkach.

Już w kwietniu w Suwałkach celtic-punk grupa prosto z białoruskiego Mińska. Zespół działa od 2002 roku, gra alko-blues z elementami punka.

Po dziesięciu latach od powstania formacja nagrała swoją pierwszą płytę „Telipycz” (2012). Płyta została krytycznie przyjęta tak przez publiczność, jak i krytycznych krytyków – co spowodowało zmianę muzycznego gatunku. Grupa zaprosiła paru ludowych muzyków, popracowała nad liryką i… została pierwszą celtic-punk grupą na białoruskiej scenie.

W 2014 zespół wydał maksi-singiel „D.S.P.”, poświęcony krajom i ludziom, żyjącym bez morza. Tym, którzy mogą korzystać jedynie z wewnętrznych wód – dopełniając je od czasu do czasu, by nie wysychały. Uwaga! Mnóstwo niecenzuralnej leksyki i innych 18+. W 2017 roku światło dziennie ujrzał album „Mokre Słuchi”. Obecnie grupa pracuje nad kolejną płytą, której roboczy tytuł brzmi „Ch..j tam pływał”.

W naszym konkursie można wygrać 2 podwójne zaproszenia na ten koncert. Wystarczy do 7 kwietnia do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Zespół Всё_CRAZY nie tylko występuje, ale nawet zdobywa przychylność na festiwalach – jakimi nagrodami mogą się pochwalić członkowie formacji? Zwycięzców wylosujemy. Zaproszenie wygrywa Jędrzej Best.

Koncert pod patronatem portalu „Niebywałe Suwałki”.

Koncert zespołu Всё_CRAZY (celtic-punk, Minsk) w Black Pub Komin w Suwałkach

Dodaj komentarz