Już w czerwcu odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Kultury kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek. Trwa przyjmowanie zgłoszeń na teatralne święto młodych aktorów w Suwałkach. 

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz osiemnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych, skonfrontują się z adeptami teatru z innych zakątków Polski, a także z innych krajów. W programie festiwalu, oprócz spektakli konkursowych i towarzyszących, znajdą się również spotkania warsztatowe i animacje artystyczne, które pozwolą połączyć piękno słowa z urodą plenerów Suwalszczyzny.

Termin zgłoszenia mija 19 kwietnia! Na adres Suwalskiego Ośrodka Kultury, 16-400 Suwałki, ul.Papieża Jana Pawła II 5, z adnotacją „Wigraszek 2019” należy nadesłać: zarejestrowany spektakl (ogólny plan bez zbliżeń i montażu) na nośnikach cyfrowych; dokładnie wypełnioną kartę zgłoszenia i materiały informacyjno-reklamowe zespołu w języku polskim lub angielskim (drogą mailową).

Szczegóły i karty zgłoszenia do pobrania na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Dodaj komentarz