Reklama

Zadaszenie lodowiska zniszczone. Teren nie był monitorowany

Data:

- Reklama -

Elementy zadaszenia lodowiska miejskiego przy ul. Szpitalnej na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 zostały pocięte i podpalone przez niezidentyfikowanych sprawców. Inwestycja, o którą zabiegało wielu suwalczan, powstała w ubiegłym roku za ponad 600 tysięcy złotych. Teraz konieczny będzie remont poszycia konstrukcji.

Pocięte nożem „świetliki”, podpalone i pocięte poszycie – taki obraz zastali pracownicy Szkoły Podstawowej nr 11.

– Jest to bardzo smutne, a zarazem bulwersujące, że ktoś dopuścił się takiego aktu wandalizmu. Lodowisko służy za darmo wszystkim mieszkańcom Suwałk. Bezmyślność osób, które je zniszczyły, jest nie do opisania – ocenia Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. – Poleciłem, by podjąć jak najszybsze działania w celu instalacji monitoringu na ternie szkoły, by uniknąć w przyszłości tego typu zdarzeń – dodał prezydent Suwałk.

Inwestycja polegająca na zadaszeniu lodowiska była odpowiedzią na głosy mieszkańców, którzy od dawna zwracali uwagę na to, że jest to potrzebne.

Jeśli ktoś posiada informacje dotyczące sprawców tego aktu wandalizmu, proszony jest o kontakt z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 11.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Lodowisko „startuje” w Mikołajki

Od wtorku, 6 grudnia będzie czynne lodowisko przy Szkole...