W ten weekend ponad 30 polskich i zagranicznych wystawców zaprezentowało tłumnie przybyłym zwiedzającym najnowsze rozwiązania w branży wnętrzarskiej i deweloperskiej. W trakcie dwóch dni targów setki osób odwiedziło prestiżową inwestycję Chopina Park, przekonując się o wysokiej jakości budownictwa Racis Development. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania pokazowe i premiera nowej inwestycji deweloperskiej „Piano Park” od Racis Development. Na gości czekali również eksperci, którzy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące materiałów wykończeniowych i sposobów aranżacji wnętrz. Liczne atrakcje dla najmłodszych, poczęstunki i rabaty były miłym akcentem dla obecnych i przyszłych klientów Racis Development i Importex.

Wśród wystawców byli tacy liderzy jak: GROHE, TUBĄDZIN, ROCA, BESCO, CERRAD, PARADYŻ, RAVAK, CERSANIT, SANPLAST, CERAMIKA KOŃSKIE, DEANTE, DEFTRANS, ALPLAST i wiele innych. Odwiedzić można było ekspozycje targowe i stoiska z panelami, listwami podłogowymi, drzwiami, dekoracjami ściennymi, roletami, karniszami i farbami (GARDINIA, SALAG, CLASSEN, DULUX) W tej edycji targów zaprezentowali się również: MAX ELEKTRO-ARDOM z RTV i AGD, EURO FIRANY z dekoracjami i wystrojem okien, jak również Salon Meblowy LUDWIK z meblami młodzieżowymi i dziecięcymi. Na targach można było zapoznać się z ofertą zakupu naturalnego kamienia – marmur, granit, onyx z firmy JAĆWING GRANIT oraz kilkoma propozycjami gotowych mebli kuchennych STUDIO STOLKAR. Pokazano też ciekawe rozwiązania ze szkła do przestrzeni między-szafkowych z firmy POLI-CAM. Ciekawość wzbudziły też pokazy użycia i zalet najnowszych fug firmy KERAKOLL oraz samodzielnego wykonania dekoracji ściennych (efektu rdzy, aluminium, struktury diamento 3D czy stiuku) firmy FOX DEKORATOR. Piotr Czernialis prezes firmy Importex wspomniał, że obecni Klienci już na etapie zakupu mieszkania chętnie korzystają z pomocy projektantów i fachowego doradztwa. Dlatego cieszymy się bardzo, że mogliśmy zaprosić na targi naszych renomowanych wystawców i uznanych projektantów.

Targi były bardzo dobrze zorganizowane i skomunikowane. Zespół organizatorów dbał o każdego uczestnika targów. Odbyło się wiele ciekawych i interesujących rozmów, w jednym z wywiadów prezes Racis Development podsumował to wydarzenie: „Za punkt honoru stawiamy sobie budownictwo najwyższej jakości. Cieszymy się bardzo, że mieszkańcy doceniają jakość naszych apartamentów i mieszkań. Podczas targów odebrałem ze strony obecnych i przyszłych mieszkańców słowa uznania i wdzięczności za realizację inwestycji i jest to dla mnie najcenniejsza nagroda, którą z wielką radością przyjmuję. Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że targi są doskonałym miejscem do nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem oraz ukazania nowych rozwiązań technologicznych w branży deweloperskiej oraz wnętrzarskiej.”

Targi skończyły się w niedzielę, a organizatorzy myślą już o kolejnej edycji. Mamy nadzieję, że impreza targowa na stałe wpisze się w kalendarz imprez targowych.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj