Reklama

Nowe władze hufca ZHP Suwałki

Data:

- Reklama -

Po Zjeździe Zwyczajnym Hufca ZHP Suwałki, na którym to dokonała się zmiana władz hufca, dotychczasowego komendanta phm Kamila Sokołowskiego zastąpiła pwd. Aleksandra Hanc.

Druhna Aleksandra powołała w skład nowej Komendy, a Zjazd zaakceptował, czterech nowych członków komendy: hm. Agnieszkę Jasielon – z-cę komendanta ds. kształcenia i pracy z kadrą (kolejna kadencja); phm. Bartłomieja Mordasa – skarbnika (kolejna kadencja); pwd. Karolinę Miller – członka komendy ds. promocji i wizerunku hufca i pwd. Katarzynę Łazarowicz – członka komendy ds. pracy ze szczepami

Na Zjeździe Zwyczajnym Hufca ZHP Suwałki gośćmi byli m. in. Ewa Sidorek – wiceprezydent Suwałk oraz Iwona Prelewicz – Ceran jako przedstawiciele Urzędu Miasta Suwałki, z którym to hufiec suwalski podejmuje stałą współpracę, wspierając się wzajemnie w swoich działaniach w mieście oraz Komendant Chorągwi Białostockiej hm. Krzysztof Jakubowski.

Obecnie, według ewidencji Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec ZHP Suwałki liczy 399 członków, których stale przybywa. Świadczy to przede wszystkim o tym, iż harcerstwo w Suwałkach trzyma się dobrze.

Nowe władze Hufca ZHP Suwałki zapewniają, iż dołożą wszelkich starań, aby suwalskie harcerstwo nadal się rozwijało, prężnie działało, podejmowało nowe wyzwania, a przede wszystkim było wsparciem w wychowawczej roli rodzin i szkół.

Wraz z końcem roku szkolnego kończy się także rok harcerski, który to harcerze jak co roku żegnają Zlotem Hufca ZHP na harcerskiej bazie Garbaś k/Filipowa. Już od września zapraszają w swoje szeregi suwalskie dzieciaki i młodzież. Wszelkie informacje dotyczące działalności Hufca ZHP Suwałki można znaleźć na stronie internetowej www.suwalki.zhp.pl/ .

Siedziba Hufca ZHP Suwałki mieści się przy ul. Noniewicz 91/lok 8.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane