Muzyk z Brazylii w Sejnach. Wygraj zaproszenie

0
104

Eduardo Agni – znakomity muzyk pochodzący z Sao Paulo w Brazylii, który koncertował w ponad 30 krajach, zagra 31 lipca o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach. Tego koncertu nie można przegapić.

Agni jest uznawany za jednego z pionierów techniki gry na gitarze zwanej “tappingiem” – i choć artysta sam przyznaje, że był jednym z pierwszych, twierdzi również, że jego tapping jest stylem bardziej autorskim, nawet osobistym.

To innowacyjny gitarzysta i kompozytor, który opracował swój unikalny styl grania na gitarze klasycznej. Dokonał wybitnych nagrań muzyki instrumentalnej. Eduardo stworzył nowy gatunek muzyczny w połowie drogi między jazzem i muzyką klasyczną, pod silnym wpływem minimalizmu, brazylijskiego folku i world music.

Nagrał wiele płyt wysoko ocenianych przez krytyków, również we współpracy z ważnymi przedstawicielami muzyki brazylijskiej. Wyprodukował niezliczone ścieżki dźwiękowe do filmów, spektakli teatralnych, choreografii tanecznych, programów telewizyjnych, a także pracował jako dyrektor muzyczny we współpracy z największymi nazwiskami Performing Arts.

Agni występował w najważniejszych salach koncertowych w Brazylii i nie tylko. W Polsce koncertował m.in. w Krakowie.

W naszym konkursie można wygrać zaproszenie dla 2 osób na ten koncert w Ośrodku Kultury w Sejnach. Wystarczy do 20 lipca do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Kogo Eduardo Agni uznaje za swojego mistrza? Zwycięzcę wylosujemy.

Koncert Eduarda Agniego w Ośrodku Kultury w Sejnach

Dodaj komentarz