Szybka logistyka działania, nadawania i odbierania paczek firmy InPost dostępna jest również w Suwałkach. Ucieszy się każdy, kto ma potrzebę przekazania paczki, jak i ten kto może oczekiwać na jej odbiór.

Mieszkańcy Suwałk mogą być zadowoleni ze zwiększającej się liczby paczkomatów. Na obecną chwile jest ich 15, a firma InPost przewiduje dalszy ich zasięg. Na ten moment doszedł paczkomat na ulicy Pułaskiego 30d, który mieści się w okolicach stacji Shell: https://inpost.pl/paczkomat-suwalki-suw04n-pulaskiego-paczkomaty-podlaskie.

Kto miał możliwość skorzystania z usług firmy, wie, że jest to jedna z lepszych form odbierania i nadawania paczek. Usługa daje gwarancję jej odbioru o każdej porze dnia i nocy, co jest bardzo wygodne. Nie musimy spieszyć się z jej odebraniem. Wybieramy dla siebie dogodny czas między pracą, załatwieniem ważnej sprawy a powrotem do domu. Dojazdy do paczkomatów nie stanowią większego problemu. Maszyny umieszczane są w miejscach łatwo dostępnych, przy większych punktach lokalizacyjnych poszczególnych obiektów w mieście.

Dostępną listę paczkomatów znajdziemy pod linkiem do strony: https://inpost.pl/paczkomaty-suwalki. Na bieżąco jest aktualizowana, dlatego warto sprawdzać co jakiś czas zmiany. Warto korzystać z usługi, gdyż razem z wygodą odbierania i nadawania paczek idzie cena. Jest bardzo konkurencyjna do innych form wysyłek i przez to najczęściej wybierana przez mieszkańców Suwałk.

Jak nadać paczkę?

Nadawanie paczek następuje na dwa sposoby. Albo przez paczkomat albo przez managera paczek. Pierwszy dokonuje się zwykle przy jednorazowych wysyłkach, drugi sposób pozwoli nam przygotować ją na spokojnie. Jeśli mamy przygotowaną paczkę i chcemy ją nadać, musimy podjechać do wybranego paczkomatu i wykonać na początku polecenia podane na ekranie. Warto przed wysłaniem po raz pierwszy raz paczki zapoznać się z treścią podaną na stronie firmy. Maszyna będzie wymagać od nas: danych osobowych, nr telefonu oraz gabarytu paczki. Jeśli zdarza się nam wysyłać paczki częściej, skorzystajmy z założenia konta w managerze paczek. Na spokojnie wygenerujemy etykietę do wydruku i przygotujemy wysyłkę. Nadawanie paczek jest intuicyjne i nie stanowi większego problemu, więcej informacji znajdziemy tu: https://inpost.pl/aktualnosci-jak-nadac-paczke-w-paczkomacie.

Jak odebrać paczkę?

Odbieranie paczki jest bardzo proste. Wraz z nadaniem paczki przez nadawcę, otrzymujemy drogą mailową powiadomienie o jej wysłaniu. W dniu dostarczenia jej otrzymujemy specjalny kod, który razem z numerem telefonu podajemy, odbierając przesyłkę w danym paczkomacie.

Internauci dodatkowo mogę skorzystać z aplikacji mobilnej, dzięki której korzystanie z usług firmy InPost stanie się przyjemniejsze. Idzie za tym wygoda i lepsza organizacja czasu. Mamy wszystko pod ręką w jednym miejscu i możemy na bieżąco kontrolować status paczki. Wejdź i sprawdź jakie to proste: https://inpost.pl/aktualnosci-inpost-mobile-paczki-zawsze-pod-reka.

Paczkomaty są niezawodnym rozwiązaniem logistycznym w transporcie paczek. Mają bardzo dużo zalet i rozszerzają cały czas swój zasięg. Obecnie InPost ma już 4800 paczkomatów w całej Polsce, a ich liczba cały czas rośnie. Jeśli tylko cenimy swój czas, wygodę i cenę – korzystajmy! Na pewno się nie zawiedziemy, a i mile będziemy zaskoczeni, jakie to dziecinne proste i dostępne pod ręką.

Dodaj komentarz