Trwają zapisy na pielgrzymkę rowerową do Wilna. Zostało kilka wolnych miejsc

0
136

W dniach 22 – 24 lipca odbędzie się trzecia tegoroczna wycieczka z cyklu „OSiR On Tour”, której celem jest Wilno. Będzie to jednocześnie piąta Pielgrzymka Rowerowa do Wilna, której pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku.

Trasa zostanie podzielona na trzy odcinki, z dwoma noclegami na Litwie (pierwszy nad przepięknym jeziorem Metele – nocleg w namiotach, drugi w miejscowości Biała Waka – nocleg w szkole). Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli do pokonania około 78 km, drugiego – około 110 km, natomiast trzeciego – około 30 km. Chętne osoby 24 lipca będą mogły wziąć udział w mszy świętej w Ostrej Bramie. Organizatorzy zapewniają powrót do Suwałk wynajętym transportem (autobus + laweta rowerowa) – wyjazd z Wilna około 20:00 w dniu 24 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona, pozostało kilka ostatnich wolnych miejsc.

Uczestnicy wycieczki opłacają jedynie koszty transportu oraz lawety (koszt uzależniony od ilości uczestników – około 100 zł). Dodatkowo wyżywienie we własnym zakresie. Osoby, które zgłoszą swój akces do wycieczki muszą uiścić powyższą kwotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach (Dział Sportu Rekreacji i Marketingu) w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. W przypadku braku wpłaty zaliczki w terminie uczestnik zostanie usunięty z listy. Zaliczka nie podlega zwrotowi.

Organizator zapewnia opiekę medyczną oraz transport bagaży. Podczas całej wycieczki uczestnikom towarzyszyć będzie bus Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, który będzie środkiem transportu bagaży, a także wsparciem technicznym uczestników. Szczegółowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu: 87 566 32 81. Zapisy na wycieczkę: https://elektronicznezapisy.pl/event/3966.html

Dodaj komentarz