Rozstrzygnięte zostały wyniki plebiscytu na nowych podopiecznych Fundacji Sport Twoją Szansą. Głosowanie odbywało się na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera – firmy STS. Ze wsparcia Fundacji będą mogły od teraz skorzystać trzy sportowe organizacje, a także pięcioro sportowców.

Fundacja Sport Twoją Szansą zorganizowała kolejną edycję głosowania na swoich nowych podopiecznych. Organizacja, której założycielem i głównym sponsorem jest firma bukmacherska STS, wybrała i przygotowała kandydatury – a te ubiegały się o poparcie użytkowników na stronie internetowej bukmachera STS. Ostatecznie najwięcej głosów zdobyła Akademia Leszka Blanika. Sygnowany nazwiskiem Mistrza Olimpijskiego projekt otrzymał ponad 22% wszystkich oddanych głosów.

Kolejna organizacja, który zyska wsparcie od Fundacji Sport Twoją Szansą jest Klub Hokejowy Polonia Bytom. Na tę kandydaturę oddano 21% głosów. To właśnie te dwa pomysły cieszyły się największym poparciem głosujących. Pozostałe kandydatury otrzymały już mniejsze poparcie, ale w sumie aż osiem zgłoszeń uzyska wsparcie Fundacji założonej przez bukmachera STS. Są to w sumie trzy organizacja sportowe i pięcioro sportowców, którzy reprezentują różne dyscypliny.

Trzecim pod względem liczby głosów w plebiscycie została Akademia Piłkarskie Perełki z Wierzchoniowa. Na ten pomysł swoje głosy oddało przeszło 10% głosujących. I tak po projektach angażujących większe grupy – swoje szanse dostali również indywidualni zawodnicy. Kolarz – Kamil Kuczyński ze Szczecina – z blisko 9% wsparcia zajął czwarte miejsce, a gromadząca niewiele mniej lekkoatletka Ewa Ochocka piąte.

Kolejną sportsmenką wg liczby zgromadzonych głosów została druga z lekkoatletek – Justyna Saganiak. Jej wynik to 7,4%. Dwie ostatnie pozycje premiowane wsparciem od Fundacji Sport Twoją Szansą zajęli odpowiednio – Karolina Pęk (tenis stołowy niepełnosprawnych, 6%) oraz Cyprian Mrzygłód (rzut oszczepem, 5,2%).

Kibice biorący udział w głosowaniu dali szansę na rozwój kolejnym zespołom i zawodnikom, a Ci dołączyli do „rodziny” Fundacji. Warto też wspomnieć, że nad wyborem projektów oddawanych pod głosowanie, czuwał Zarząd i Rada Honorowa Fundacji. Prezesem Fundacji Sport Twoją Szansa – a przy okazji również firmy bukmacherskiej STS – jest Mateusz Juroszek. W Radzie Honorowej znaleźli się m.in. Tomasz Zimoch, Tomasz Smokowski, Michał Listkiewicz, Monika Pyrek, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila i inni.

W poprzednich edycjach projektu wsparcie od Fundacji otrzymali m.in. Joanna Mazur – niewidoma lekkoatletka, tyczkarka Kamila Przybyła, Reprezentacja Polski w amp futbolu oraz wiele innych projektów i zawodników.

Głównym sponsorem Fundacji Sport Twoją Szansą jest firma bukmacherska STS, z której inicjatywy założono tę organizację. Ponadto władze Fundacji mogą liczyć na wsparcie innych sponsorów i wpływ środków z 1% podatku.

Firma bukmacherska STS to lider rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Bukmacher od 2012 r. posiada zezwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet na terytorium Polski. STS prowadzi swoje usługi w punktach stacjonarnych – których w całym kraju jest obecnie blisko 440 – a także przez internet. STS w swojej ofercie ma możliwość obstawiania najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie, a ponadto również wiele zdarzeń specjalnych czy sportów wirtualnych oraz e-sportu. Firma chętnie angażuje się w sponsoring sportu – poza działalnością w ramach Fundacji Sport Twoją Szansą, legalny bukmacher STS wspiera profesjonalne drużyny sportowe. Jest m.in. oficjalnym sponsorem piłkarskiej Reprezentacji Polski. Przy tym wszystkim cały czas stawia na rozwój swoich usług dla kibiców i klientów, czego przykładem może być stały rozwój aplikacji mobilnej oraz strony. STS to również transmisje wydarzeń na żywo poprzez STS TV. Znaleźć tam można dostęp do przekazu na żywo wielu najważniejszych pojedynków i zawodów sportowych.

STS jest legalnym bukmacherem. Zwieranie zakładów w firmach nie posiadających polskiego zezwolenia jest zabronione i karalne. W grach hazardowych brać udział mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Hazard uzależnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj