We wrześniu w Suwałkach weekend pełen motoryzacji

0
237

Polski biegun zimna – z tego właśnie znane są Suwałki. Ale już niedługo, Suwałki będą się kojarzyć z wydarzeniem, które na pewno rozgrzeje zarówno fanów motoryzacji, jak i każdego zwolennika imprez rodzinnych – 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja.

Impreza ta odbędzie się w dniach 21 – 22 września na nowo wybudowanym lotnisku w Suwałkach, w godzinach 10.00-18.00.

Ogólnopolskie wyścigi na ¼ mili, czy pokazy driftu, to tylko część atrakcji dostępnych na imprezie. Na miłośników adrenaliny będą czekać skoki na bungee, loty helikopterem. Pasjonaci motoryzacji będą mogli podziwiać projekty, nie tylko z Polski, ale z Litwy, Łotwy i Estonii. Oprócz klubów motoryzacyjnych, swoje strefy będą miały motocykle, auta zabytkowe, tuningowe, a nawet ciężarowe. Nie zabraknie także strefy Moto Kobiet. Na najmłodszych uczestników będzie czekać strefa zabaw, której gospodarzami zostaną Superbohaterowie. Całość wydarzenia umilać będzie strefa food trucków.

7 Moto Show Suwałki, to również spotkanie z wiodącymi firmami z całej Polski. Podczas dwóch dni imprezy, będą oni prezentować swoje produkty, dzielić się rozległą wiedzą, a także dadzą popis swoich możliwości podczas pokazów autodetailingu czy oklejania aut.

7 Moto Show Suwałki to impreza, która łączy zlot motoryzacyjny na ogólnopolskim poziomie z festiwalem rodzinnym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.motoshowsuwalki.pl , gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia, a także bilety wstępu. Dla osób zdecydowanych wziąć udział w imprezie, mamy niespodziankę- bilety w przedsprzedaży w promocyjnych cenach. Do 18.09.2019 można nabyć bilet jednodniowy w cenie 25 zł, lub dwudniowy za jedyne 40 zł. Bilety normalne będą również dostępne w dniu imprezy w cenie 30 zł za jedne dzień lub 60 zł za dwa dni. Nie warto więc długo się zastanawiać, czy wziąć udział w 7 Moto Show Suwałki zarówno ze względu na liczne atrakcje, jak i ceny biletów w przedsprzedaży.

W tym roku po raz pierwszy wprowadzony zostanie Bilet Rodzinny. Jest to nowość, z której warto skorzystać, jednak jest to oferta ograniczona w czasie. Bilet taki można nabyć do 18.09. Jego cena wynosi od 15 zł za osobę. W dniu wydarzenia nie będzie można kupić biletu rodzinnego. Dzieci do 11. roku życia z legitymacją i opiekunem posiadającym bilet wstępu wchodzą za darmo.

7 Moto Show Suwałki – moc atrakcji i pasji do motoryzacji, doprawiona szczyptą wyśmienitej kuchni. Nikogo nie może tam zabraknąć. Do zobaczenia na nowym lotnisku w Suwałkach w dniach 21-22.09.2019 r.

Jeżeli chcesz zgłosić się jako uczestnik na jedną ze stref motoryzacyjnych lub chcesz zostać wystawcą i reklamować swoją firmę na jednym z największych eventów we wschodniej części Polski koniecznie odwiedź stronę www.motoshowsuwalki.pl

Dodaj komentarz