Niezwykłe i jedyne tego typu spotkania z nauką po raz kolejny czekają na maluchy. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach do tegorocznej edycji Uniwersytetu Dziecięcego zaprasza dzieci w wieku od 7 do 9 lat.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a dodatkowo ze wspólnych spotkań będą też mieli okazję skorzystać rodzice. Wszystko to jest efektem programu „UMOwieni na odkrywanie PWSZ 2”, czyli projektu realizowanego w ramach unijnego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Tegoroczne, sobotnie zajęcia będą jeszcze bardziej urozmaicone. Na maluchy czeka mnóstwo zabawy oraz wiedza, której nie ma w zwykłych książkach.

Mali studenci będą się wcielać w rolę inżynierów, dziennikarzy, ratowników, chemików, czy sportowców. Będą poznawać języki, obce kultury i najskrytsze tajemnice laboratoriów. Przede wszystkim jednak będą się świetnie bawić.

Szczegóły rekrutacji można znaleźć tu: www.pwsz.suwalki.pl/uniwersytet-dzieciecy/rekrutacja/

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 13 września (w zajęciach nie mogą brać udziału dzieci, które uczestniczyły w Uniwersytecie Dziecięcym w ubiegłym roku).

Partnerem Uniwersytetu Dziecięcego jest Urząd Miejski w Suwałkach, a jednym z patronów medialnych – portal “Niebywałe Suwałki”.

Dodaj komentarz